Erdoğan’ın ‘Vizyon Belgesi’ toplantısına katılacak isimler belli oldu

Çarşamba, 9 Temmuz 2014 10:39

AKP’nin Köşk adayı olan Başbakan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin hazırlanan ‘Vizyon Belgesi’ni 11 Temmuz’da açıklayacak.

Başbakan Tayyip Erdoğan’ın nasıl bir cumhurbaşkanı olacağına dair taahhütlerinin yer aldığı “Vizyon Belgesi”ni açıklama toplantısı, cuma günü Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Toplantı, seçim kampanyasının yeni şarkısı ile başlayacak. Adı “Erdoğan” olan şarkının “Milletin Adamı” sloganından hareketle pop formatında hazırlandığı ve yine Uğur Işılak tarafından yapıldığı belirtiliyor. Erdoğan, bu şarkı ile kürsüye çıkacak ve 4 bin kişilik bir topluluğa hedef ve vizyonlarını anlatacak.

T24′ün haberine göre; törene 15’e yakın sanatçı davet edilirken, katılacağını teyit eden 10 sanatçının isimleri ise şöyle:

Orhan Gencebay, Mustafa Sandal, Hande Yener, Nükhet Duru, Zerrin Özer, Alişan, Kutsi, Tolgahan Sayışman, Şafak Sezer, Emre Altuğ.

TÜSİAD başta olmak üzere TESK, TOBB, TZOB, TİSK gibi işçi ve işveren kuruluşlarının yanı sıra Hak-İş, Türk-iş, Kamu-Sen, Memur-Sen’in davet edileceği, DİSK’in ise davetliler dışında bırakıldığı öğrenildi.

 

Tags