Erasmus öğrencileri yurtdışı tecrübelerini Dipnot.tv’de paylaştı

Perşembe, 26 Eylül 2013 10:12

Dipnot.tv’nin en çok izlenen programlarından Trendini Kap Gel’de bu kez yurtdışında eğitim imkanları, Erasmus öğrenci değişim programları ve Work and Travel hakkında konuşuldu. Yurtdışında eğitim gören öğrenciler yaşadıklarını, maceralarını, karşılaştıkları zorlukları ve kendilerine sağlanan imkanları anlattı.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde okuyan ve Erasmus programı ile 5 ülkeye giden Suat Cevdet Yüksel, Erasmus’un bir gezi programı gibi algılanmasının yanlış olduğunu, bu programın eğitimlerine çok büyük katkı sağladığını vurguladı. Yüksel, yurtdışında eğitim görmek isteyenlerin en çok merak ettiği burs imkanları ve eğitim hibeleri hakkında da bilgi verdi.

Siz de her Çarşamba saat 22.00′da Trendini Kap Gel programına katılabilir, düşüncelerinizi canlı yayında paylaşabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken Çarşamba akşamı saat 22.00′da FacebookTwitter ve Google Plus sayfalarımızdan yayınlayacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna, Google Plus hesabınız açıkken tıklamak!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay