En yaratıcı evlilik teklifleri

Salı, 14 Nisan 2015 09:31

Boredpanda sitesinin kullanıcıları, tüm dünyadaki en yaratıcı evlilik tekliflerini oyladı. Teklif meselesini ciddiye almayan, “Romantik bir yemeğe çıkarırım, sonra da teklif ederim işte…” diyen üşengeç beylere duyurulur!

 

Alesha ve Lesh: Vietnam’da bulunan Hang Son Doong adlı dünyanın en büyük mağarasında evlilik teklif etti.

1 Andrew ve Tiffany: “Bu tırmanış yolu bana 8 yıllık ilişkimizi hatırlatıyor” dedi, yolun sonundaki zirvede bir dizinin üzerine çöktü ve sürprizi patlattı…

2

Chris ve Lindsay: Kaliforniya’daki Disneyland’de bulunan su kayağında hazırlanan sürpriz…

3

Courtney ve Connor: Maceraperest çift, Norveç’te bulunan Trolltunga adlı bu kayaya ulaşabilmek için 9 saat boyunca yürüdü. Kayaya ulaştıklarında Connor tek dizinin üzerine çöktü ve sevgilisine sürpriz yaptı.

5

Fotoğrafı reddit’te paylaşan kişi, “Bugün Okyanus Kumsalı’nda gezerken bu görüntüyle karşılaştım (San Francisco, Kaliforniya) notunu yazmış ve eklemiş: Angela evet dedi!

4   Bu fotoğrafta mutlu bir an görülüyor ama, aslında olayın devamı oldukça üzücü… Orlando’daki yunus parkına giderek kız arkadaşına evlenme teklif eden bu genç adam, yunus parkı çalışanlarıyla ve tabii yunusun da büyük efor harcaması sonucu ortaya şahane bir evlilik teklifi çıkardı. Ancak çift 6 ay sonra ayrıldı, çünkü genç kadın gönlünü bir başkasına kaptırmıştı.

6

Kaynak: Radikal