Elizabeth Hurley bir ses kaydıyla ortaya atılan ABD eski başkanı Bill Clinton ile aşk yaşadığı iddiasını yalanladı

Çarşamba, 5 Şubat 2014 19:57

İngiliz model Elizabeth Hurley’in eski sevgilisi oyuncu Tom Sizemore’un bir konuşmasından alınan kayıtta aktörün eski sevgilisi Liz Hurley ile ABD eski başkanı Bill Clinton arasında bir randevu ayarladığını söylediği iddia edildi. İngiliz basınına bomda gibi düşen kayıt ve randevu iddiasının ardından Elizabeth Hurley’in Twitter hesabından iddiya jet yalanlama geldi. Hurley iddialara “Ben ve Bill Clinton hakkındaki hikaye saçma bir yalan. Tümüyle gerçek dışı. Avukatlarım ilgileniyor. Yawn” cevabını verdi.

Liz Hurley’in eski sevgilisi olan ve yakın zamanda uyuşturucu alırken görüntülenen aktör Tom Sizemore rol aldığı Er Ryan’ı Kurtarmak adlı filmin Beyaz Saray’daki gösterimine gittiğini ve burada Bill Clinton’un kendini bir köşeye sıkıştırarak Liz Hurley’in telefonunu istediğini anlattı.

İlk olarak Amerikan dedikodu haberi sitesi Radar Online‘in ele geçirdiği kayıtlarda olayı tüm detayları ile anlatan Tom Siezemore, ABD başkanının kendisine: “Numarayı ver. Aptal herif. Ben Amerika Birleşik Devletlerinin başkomutanıyım. Lanet olası numarayı ver” dediğini anlatıyor.

Numarayı alan Clinton’un Liz Hurley’i arayarak: “Elizabeth ben başkomutanın. 3 saat içinde seni aldırtmak için bir jet gönderiyorum.” dediğini anlatan Tom Siezemore, Liz Hurley’in o gece Beyaz Saraya geldiğini ve Clinton’la bir gece geçirdiğini ve ilişkinin de bir yıl devam ettiğini iddia ediyor.

 

Bill Clinton Liz Hurley (2) Bill-Clinton-and-Liz-Hurley- (3)