Ekstra sakin ol ve iç sesini dinle! Koç burcunun dikkatine!

Pazar, 5 Mayıs 2013 11:23

koc-burcu-kadiniDipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir haftalık burç yorumlarınızı sizin için değerlendirdi;

KOÇ; Aşk hayatında kıpırdanmalar ve duygularını açıkça ifade ediyor olman yüzünü güldürecek İş konusunda kendini ifade ederek yaptığın işlerle ön plana çıkacaksın. Olası bir terfi ya da iş değişikliği gündeme gelebilir. Ekstra sakin ol ve iç sesini dinle.

BOĞA; Sanki biraz içine kapandın gibi, oysaki biz seni hep sosyal ortamda sohbet muhabbet ederken görmeye alışmıştık. Daha çok para kazanmak için yeni projelere başlayacak ve oldukça çaba sarf edeceksin. Egonu kontrol et ve kimseyi kırmamaya çalış.

İKİZLER; Sağlığına dikkat etmeli ve kendini ihmal etmemelisin, bu sıralar oldukça yoruluyorsun. İş hayatında olmak istediğin yere gelmene çok az kaldı. Yeni bir aşka merhaba demek için kendine değer vermen lazım. Zorlu günlerin sonunda her şey yoluna girecek ama fevri hareketlerden kaçınmalısın.

YENGEÇ; Olmasını beklediğin işler konusunda gelişmelerin olacak, belki çok çalışıp ek işler yapacaksın ama değecek. Yurtdışı eğitim konularında fırsatlar ile karşılaşırken, büyük sözü dinlemen gerekecek. Huysuz ve karamsar olsan da, aşk düşünmediğin bir anda hayatının ortasına düşecek. Parasal konularda tedbirli olmalısın.

ASLAN; Yeni sosyal çevrede dostluklar iş bağlantısına dönüşebilir, yeter ki her şeyi ben bilirim deme. Gereksiz gerilimlere dikkat, öfke ile hareket etme. Uzun zamandır çözülmesini beklediğin para konusunda enteresan gelişmeler olacak. Güvenmediğin kişiler ile iş yapmaktan kaçınmalısın.

BAŞAK; Yaşadığın hayal kırıklıklarından sonra biraz daha tedbirli olmayı öğrenmen lazım. Neyse ki gökyüzü bu sıralar hayatında gereksiz olan kişileri uğurlayacak ve yerlerini dolduracak yeni insanları koyacak. Sen sadece işine konsantre ol ve hedeflerinden vazgeçme.

TERAZİ; Sana sıkıntı veren insanlarla arana mesafe koymanda fayda var, enerjini toparlamaya başlamışken aman deyim dikkat. Bu sıralar olayların yavaş gelişmesi moralini bozmasın her şeyin sırası gelmiş az daha sabır. İş hayatında olmasını beklediğin gelişme yaşanacak gibi, sadece sakin ol.

AKREP; Düzenini yenilemek hareket getirmek istiyorsun ve bunu da yapmalısın, ruhunun dinlenmeye ihtiyacı var. Ertelediğin her şeyi artık ertelememeli ve yoluna devam etmelisin. Aşk hayatın için güzel kıpırtılar olacak, yeter ki sen kararını ver ve Mayıs 25 sonrasında netleş.

YAY; Bu hafta yeni bir sosyal çevre ve kalıcı dostluklar kurmanı sağlayacak fırsatlarla karşılaşacaksın. Tabii son günlerde yaşadığınız sinir harbinden dolayı sizi buna inandırmak pek kolay değil. Enerjini kendine kullanmalı ve etrafında olup bitenlerin seni yıpratmasına müsaade etmemelisin.

OĞLAK; Kontrolü elden bırakmadan yoluna devam etmelisin, yoksa iş yükün arttıkça artacak. Maddi konularda daha bir tedbirli olmalı ve eline geçecek paraları yatırıma çevirmelisin. Aşk için doğru yer, doğru zaman, doğru insan.Tutulmalar senden yana..

KOVA; Olumlu düşünmeye başlamaman için hiçbir sebep yok. Sana iyi gelecek şeyleri yapmak enerjinin açılmasına sebep oluyor. Üretkenliği değerlendirmeli ve adından söz ettirmelisin, mücadele senin zaferinle sonuçlanacak. Tutulmalar senden yana, yeter ki sakin ol ve pire için yorgan yakma.

BALIK; Seni tam anlamıyla sevecek bir partner buluyorsun nihayet..Bu arada yeni bir iş başlangıcı için biraz daha bekle,bu hafta pek olumlu olmayabilir.Söylemek istediklerini ertelemeden söyle ve önüne bak.Parasal konularda tedbirli olmalı ve kendini sağlama almalısın.

Derya Demir
derya@dipnot.tv