Ebru Şallı’nın İdeal Erkeğine İtirazım Var

Salı, 5 Ağustos 2014 16:13

Ebru Şallı’nın ideal erkek tanımı geçtiğimiz haftaya en çok damgasını vuran olaylardan biri oldu. Peki bu ideal erkek tanımı ne kadar doğru? Funda Mentaloğlu, Ebru Şallı’nın listesine itiraz ederek kendi listesini Dipnot Tablet için yazdı. Kızlar kaçırmayın!

 

Ebru Şallı’nın İdeal Erkeğine İtirazım Var

Ebru Şallı ideal erkek tanımı yapmış. Sözlerini evirip çevirip hakkında yorum yapmayanı da dövüyorlarmış. Ne gerek var şimdi dayak yemeye. Ben de yazarım ki.

Aslına bakarsan çok da fena dememiş yalnız bazı yerleri sakat kalmış.

Sanatçı orda Maserati’si olmalı diyerek aslında belli bir seviyenin üstünü kastetmek istemiş gibi geliyor. Yoksa her anne gibi Ebru’nun da çocuğu Maserati’yle süper markete gitse aklı yerinden oynardı.

Sanatçı belki pahalılığı bakımından Maserati dedi. Yani umarım öyle demiştir çünkü Maserati olgunlaşmış oğlanların dinamiğine hizmet etmez.

Bu durumda oğlan, ya çok bebe olacak ve babasıgillerden okul hediyesi almış diye bileceğiz ya da olgunlaşmamış biri olacak ve karı parasıyla Maserati’ye binecek.

Tekrar ediyorum; umarım Ebru Maserati diyerek aradığı erkeğin ekonomik iktidarını kastetmiştir. Yoksa yıllar evvel saygın bir abiden işittiğim söz boşuna kulaklarımda çınlıyor şu an.

Demişti ki; “Kadınlar sadece iki şeyin peşinden gider; bir, para ve iki, büyük puki!”

İlk duyduğumda birinci madde otomatik olarak elenmişti. Geriye büyük puki seçeneği kalıyordu ve bunu kabul etmektense yerin dibine girerdim. “Bunun üçüncüsü yok mu la?” dedim de pis pis sırıtarak “nakka” dediler.

Bazıları Ebru’nun eski manitalarından gem vurarak pek de slimfit kovalamamış olduğunu anımsatmışlar da kimin hangi atmosferde patladığını bilemeyiz. Madem elimizde iki seçenek var ne diye lafı uzatıyoruz.

Abla artık statü değil “satisfaction” kovalıyor zaar. Zaten Maserati alana slimfit bedava.

Rolex takar demiş bir de. Orada kendisini savunamayacağım. Açık söyleyim Rolex zengin varoşunun saatidir. Zira Rolex’ten çok daha cool saat markaları var. Rolex bir bizim varoşların bir de Arapların çarşısına pazar. Haydi rastgele.

Her türlü müziği dinletir demiş. Orda da doğruyu bulduğunu düşünüyorum. Birilerinden duymasa insan iyi müzikten bihaber olurdu.

Sanatçı burada muhtemelen sadece erkeklerden değil biraz entellektüellerden, biraz da iyi ve gerçek müzisyenlerden çok bilinmeyenli müzikler kapılabilir demek istedi. Yani umarım öyle demek istemiştir.

Aksi halde manitası Sinan Akçıl’ı kastettiğini düşünmemiz gerekirdi ki o zaman ben bile kurtaramazdım kendisini.

Düşünsene sekiz tane nota var ve U2 da o notaları kullanarak müzik yapıyor Sinan Akçıl da. İnsan gerçekten hayret ediyor. Sekiz nota bu kadar mı farklı yorumlanır?

Tamamı için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play