Dünyanın yeni trendi ‘Zehirli Güzellik’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 173. sayısı çıktı

Cumartesi, 12 Temmuz 2014 16:38

Dipnot Tablet yine gündem yaratacak bir sayı ile karşınızda. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘Dünyanın Yeni Trendi Zehirli Güzellik’ kapağı ile çıktı.

Kapak1_v

Son dönemin yükselen trendlerinden biri botoks. Botoks hakkında yanlış bilinen noktalar neler? Dipnot Tablet Genel Yayın Yönetmeni Ece Eliboloğlu Estetik Uzmanı Dr. Cansen Yeni ile hem botoksu hem de son dönemde tıp ve kozmetik alanında kullanılan kurtarıcı yöntem PRP’yi konuştu.

Kalebodur ile Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Dünyanın en büyük mimarlık ödülü programı ‘Dünya Mimarlık Festivali Ödülleri’nin bu yılki finalistleri belli oldu. Türkiye’den 22 proje yarışacak. Ayrıca Türk mimarlara verilen prestijli ödülün detayları bu hafta Kalebodur’la Mimarlık’ta. Haftanın mimarı köşesinde ise Ersen Gürsel’in en güzel yapıları yer alıyor.

Mahmut Güleç’in hazırladığı kitap müzik köşesi yine çok renkli. Bu hafta ne dinlemeliyiz, yeni çıkan kitaplar hangisi diyorsanız Dipnot Tablet’in #kitapmüzik köşesine mutlaka bakmalısınız. Ayrıca haftanın sürprizi; Ozan Doğulu’nun çok özel açıklamaları sadece Dipnot Tablet 173. sayıda…

Dipnot Tablet sinema köşesinde Ali Arıkan, bugün vizyona girecek olan Maymunlar Cehennemi filmi hakkında bilmediklerinizi kaleme aldı. Filmi izlemeden önce mutlaka okuyun.

Yakın gelecekte giysilerimiz tıpkı telefonlarımız kadar “Akıllı” olacak. Peki, giyilebilir teknolojiler hayatımızda nasıl yerini alacak? Giyilebilir teknolojiye dair her şeyi “Teknolojide Stil, Modada İnovasyon” projesini hayata geçiren Ezra ve Tuba Çetin ile Dipnot Tablet için konuştuk.

Gazeteci Büşra Sanay ‘Okyanus Ortasında Başka Bir Dünya: Maldivler’ yazısında Maldivler’in bilinmeyen yönlerini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Aşık olunca insanın midesinde kelebekler uçuşur. Peki ya ayrılınca neler olur o kelebeğe? Funda Mentaloğlu ‘Dur Dur İntihar Etme Bir Şey Diyeceğim’ yazısında ayrılıkları ve yapılan hataları Dipnot Tablet için yazdı.

Dünya Kupası heyecanı sona ulaştı. Kupa’dan en unutulmayan anlardan biri Suarez’in rakibini ısırması oldu. Peki bu olay ilk mi? Bu tip olaylara karışan başka sporcular var mı? Barış Çunguroğlu, ‘Kazanmak İçin Her Yol Mübah! Yamyam Sporcular’ yazısında yamyam sporcuları listeledi. Hepsi Dipnot Tablet 173. sayıda…

Keskin diliyle tanınan yazar ajanı ve eleştirmen Barbaros Altuğ’un ilk romanı ‘Biz Burada İyiyiz’ çıktı. Kitaba dair herşeyi Barbaros Altuğ’la Dipnot Tablet için konuştuk. Kitap ve birbirinden özel fotoğaflar Dipnot Tablet 173. sayıda…

Siz de ‘Kore’ dizileri fanatiği misiniz? Türkiye’de fırtına gibi esen Kore dizileri ve uyarlamalarını Gizem Merve Kaboğlu Dipnot Tablet için kaleme aldı. Tamamı Dipnot Tablet 173. sayıda…

Yazın ne okuyalım diye düşünüyorsanız. Ahmet Ümit’in Dipnot Tablet için hazırladığı Yazın Okunması Gereken 5 Kitap listesine mutlaka göz atın!

Çözüm süreci hakkındaki 7 maddelik paket kabul edildi. Bundan sonra süreç nasıl işleyecek?  Sürekli bahsedilen somut adımlar neler? Rabia Çelik sürece ve cumhurbaşkanlığı seçimine dair herşeyi HDP Iğdır Milletvekili Pervin Buldan ile konutşu. Hepsi Dipnot Tablet 173. sayıda…

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. İbiza’ya dair herşet Dipnot Tablet 173. sayısında…

Ramazan’ın gelmesi ile birlikte yeme düzeninde değişiklikler meydana geliyor. Peki, Ramazan’da nasıl beslenmeliyiz? Diyet programımızda neler olmalı? Bütün bunları Diyetisyen Taylan Kümeli Dipnot Tablet için yanıtladı.

Brezilya’nın Almanya karşısında tarihi 7-1′lik yenilgisi Dünya futbol tarihinde yerini aldı. Peki bu tarihi yenilginin sebepleri nelerdi? Takımda eksik olan neydi? Cengizhan Çelik Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

Bonzai’den ölen gençler her geçen gün artıyor. Ali Mendillioğlu Bonzai’ye ve gençlerin kullanım sebeplerini Dipnot Tablet için yazdı.

İsrail Filistin’i bombalamaya devam ediyor. Ölü sayısı her geçen gün artıyor. Dipnot Tablet’te İsrail- Hamas çatışmasına dair harika bir analiz var. Mutlaka okuyun!

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Hallerin’de Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 173. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play