Dünyanın Yeni Trendi ‘Zehirli Güzellik’ kapağı ile Dipnot Cep’in 173. sayısı çıktı

Pazartesi, 14 Temmuz 2014 17:02

Dipnot Cep, yine gündem yaratacak bir sayı ile karşınızda. Dipnot Cep’in 173. sayısı ‘Dünyanın Yeni Trendi Zehirli Güzellik’ kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Son dönemin yükselen trendlerinden biri botoks. Botoks hakkında yanlış bilinen noktalar neler? Dipnot Tablet Genel Yayın Yönetmeni Ece Eliboloğlu Estetik Uzmanı Dr. Cansen Yeni ile hem botoksu hem de son dönemde tıp ve kozmetik alanında kullanılan kurtarıcı yöntem PRP’yi konuştu.

Dipnot Cep sinema köşesinde Ali Arıkan, bugün vizyona girecek olan Maymunlar Cehennemi filmi hakkında bilmediklerinizi kaleme aldı. Filmi izlemeden önce mutlaka okuyun.

Gazeteci Büşra Sanay ‘Okyanus Ortasında Başka Bir Dünya: Maldivler’ yazısında Maldivler’in bilinmeyen yönlerini Dipnot Cep için kaleme aldı.

Aşık olunca insanın midesinde kelebekler uçuşur. Peki ya ayrılınca neler olur o kelebeğe? Funda Mentaloğlu ‘Dur Dur İntihar Etme Bir Şey Diyeceğim’ yazısında ayrılıkları ve yapılan hataları Dipnot Cep için yazdı.

Dünya Kupası heyecanı sona ulaştı. Kupa’dan en unutulmayan anlardan biri Suarez’in rakibini ısırması oldu. Peki bu olay ilk mi? Bu tip olaylara karışan başka sporcular var mı? Barış Çunguroğlu, ‘Kazanmak İçin Her Yol Mübah! Yamyam Sporcular’ yazısında yamyam sporcuları listeledi. Hepsi Dipnot Cep 173. sayıda…

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. İbiza’ya dair herşet Dipnot Cep 173. sayısında…

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Hallerin’de Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep dopdolu ve yepyeni sayısı ile yayında.

iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Get-it-on-Google-Play