‘Dünyanın Seri Katili ŞİŞMANLIK’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 189. sayısı çıktı

Cuma, 31 Ekim 2014 14:45

Dipnot Tablet’in 189. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘Dünyanın Seri Katili ŞİŞMANLIK’ kapağı ile çıktı.

Kapak2_v (1)

Dipnot Tablet’te bu hafta bir beslenme dehası PIERRE DUKAN’ın çok özel açıklamaları var. Ece Eliboloğlu Dukan’la beslenmeye ve diyete dair her şeyi konuştu. Bu röportaj kaçmaz!

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Marvel’in geleceğini ve 2015′te vizyona girecek filmleri Dipnot Tablet için yazdı.

Kalebodur’la Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Dalmaçyalı desenli futbol stadı, üstü piknik alanı olan Danimarka’daki müze ve haftanın mimarı Yavuz Selim Sepin Dipnot Tablet 189. sayıda…

Bir fincan kahve deyip geçmemek lazım! Barış Çunguroğlu, kahvenin faydalarını ve zararlarını Dipnot Tablet için kaleme aldı.

İncir Reçeli 2 vizyona girdi. French Oje, ilk filmi ve ikincisini karşılaştırdı ve neler hissettiğini 189. sayı için yazdı.

Cenk Özyılmaz, suyun faydalarını, neden bu kadar önemli olduğunu ve olmazsa olmaz durumunu Dipnot Tablet için yazdı.

SALT’ta bu hafta: Kraliçe’nin sekizinci sürümü, Kraliçe üzerine söyleşi, Açık Sinema’da: Haftaonu filmi ve Yazlık sergisi… Hepsi Dipnot Tablet 189. sayıda…

Funda Mentaloğlu‘nun yeni kitabı ‘Üç Buçuk Atan Aşklar’ çıktı. Mentaloğlu doğum sancısını ve neler yaşadığını Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Son günlerin en çok konuşulan programı ‘Bu Tarz Benim’  ve Nur Yerlitaş nasıl bir fenomen haline dönüştü? Gizem Merve Kaboğlu‘nun kaleminden Dipnot Tablet’te…

Facebook yeni bir uygulamasını daha piyasaya sundu. Göksan Kadayıfçı, Facebook’un yeni oda servisi ‘Rooms’u Dipnot Tablet için yazdı.

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Türkiye’nin ilk 3D Animasyon filminin perde arkasını Ayşe Irmak Şen filmin yapımını üstlenen Alper Afşin Özdemir ve Hakan Baş ile konuştu. Filme dair her şey Dipnot Tablet’te..

Son günlerin yeni modası çocukları yetişkin gibi giydirmek ve fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmak. İldem Wilson bu durumun nasıl doğdunu Dipnot Tablet için kaleme aldı. Rabia Çelik ise çocukların bu durumdan nasıl etkilendiğini Uzman Pedagog Sevil Yavuz ile konuştu. Bırakın Çocuk Kalsınlar Dipnot Tablet 189. sayıda…

Cadılar Bayramı dünyaya kutlanmaya başladı. Peki, reklamlar bu bayramdan nasıl etkileniyor? Selin Babacan, korkulacak reklamları Dipnot Tablet için araştırdı.

Sonbahar geldi, trençkot zamanı açıldı. Zamansız ve yaşlanmayan trençkotların son modasını Yağmur Bilmez Dipnot Tablet için yazdı.

2. Tasarım Bienali yarın başlıyor. Tasarıma ve mimariye dair her şeyi GADEV Vakfı’nın kurucusu olan Mimar Gökhan Avcıoğlu ile Dipnot Tablet için konuştuk.

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta Modanın Başkenti Milano’ya götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

LookCloser köşemizde bu hafta Bohemin yeni adı Anna Ewers var.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 188. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play