‘Dünyanın Seri Katili ŞİŞMANLIK’ kapağı ile Dipnot Cep’in 189. sayısı çıktı

Pazartesi, 3 Kasım 2014 11:21

Dipnot Cepin 189. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘Dünyanın Seri Katili ŞİŞMANLIK’ kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Dipnot Cep’te bu hafta bir beslenme dehası PIERRE DUKAN’ın çok özel açıklamaları var. Ece Eliboloğlu  Dukan’la beslenmeye ve diyete dair her şeyi konuştu. Bu röportaj kaçmaz!

Türkiye’nin ilk 3D Animasyon filminin perde arkasını Ayşe Irmak Şen filmin yapımını üstlenen Alper Afşin Özdemir ve Hakan Baş ile konuştu. Filme dair her şey Dipnot Cep’te..

Son günlerin en çok konuşulan programı ‘Bu Tarz Benim’  ve Nur Yerlitaş nasıl bir fenomen haline dönüştü? Gizem Merve Kaboğlu‘nun kaleminden Dipnot Cep’te…

Funda Mentaloğlu‘nun yeni kitabı ‘Üç Buçuk Atan Aşklar’ çıktı. Mentaloğlu doğum sancısını ve neler yaşadığını Dipnot Cep için kaleme aldı.

İncir Reçeli 2 vizyona girdi. French Oje, ilk filmi ve ikincisini karşılaştırdı ve neler hissettiğini 189. sayı için yazdı.

Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta Modanın Başkenti Milano’ya götürüyoruz.

LookCloser köşemizde bu hafta Bohemin yeni adı Anna Ewers var.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep’in 189. sayısını indirmek için:

iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play