Dünyanın Merkezi: New York

Çarşamba, 10 Eylül 2014 11:57

Bugün Amerika Antik Roma ve New York da Roma’nın ta kendisi. (Today, America is the Roman Empire, and New York is Rome itself) diyen John Lennon’dan kim daha iyi tarif edebilir ki New York’u.

balkonAmerikan rüyasının merkezi, cazın kalbi, sanatın baş şehri, keyifli, heyecan verici yaşadığın sürece bir o kadar yorucu bir şehir New York City. Afrika’da yetişen bir meyve mi istediniz? Yoksa İndie müzik çalan bir bar mı? Ya da caz kulübüne mi gitmek? Yoksa boş gezenler derneğine mi üye olmak istiyorsunuz? Bunların hepsini hiç zorlanmadan New York’ta yapabilirsiniz. Dünyanın özetidir New York.

the barBize göre The Standart Hotel şehrin en “cool” otellerinden biri. The Standart, New York şehrinde Meatpacking bölgesinde yer alan bir tasarım oteli. Odalarında bulunan tavandan tabana pencerelerden New York silüetini veya Hudson Nehri manzarasını seyretmek gerçekten çok keyifli. Odalarda oturma alanları da çok rahat ve geniş.

54993970Otel bünyesindeki Standard Grill’de yemek yiyebilir, Living Room Lounge’da canlı müzik eşliğinde kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz. Otel üstünde bulunan The Standart Bar ise şehrin en popüler mekanlarından biri. Eğer New York’a yolunuz düşerse otel de konaklamasanız bile “The Standart Bar”da içki içmenizi tavsiye ederiz.

standard-hotel-ny-lobby-1Standart, High Line New York, Greenwich Village bölgesindeki Washington Square Park’a 1,6 kilometre uzaklıktadır. Holland Tunnel ve Empire State Binası da aynı mesafede otele 1,6 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Hazırlayan: ASLI GÖKNAR

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play