Drogba: İnancımız bizi bu noktaya taşıdı

Pazartesi, 25 Mart 2013 11:30

Didier Drogba, GalatasarayDrogba, Şampiyonlar Ligi kupasını kazanabilmek için yeniden eline fırsat geçtiğini ifade etti.

Galatasaray’ın başarılı Fildişili futbolcusu TRT Spor’un Futbol Ateşi programında yayınlanan röportajında geçen sezon sezon ulaştığı başarıya bu sezon G.Saray ile tekrarlama şansının bulunduğuna dikkat çekerken şu ifadeleri kullandı:

“ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜZİĞİNİ TEKRAR DUYMAK…”
Şampiyonlar Ligi kupasını kazanabilmek için yeniden eline fırsat geçtiğini söyleyen Drogba, ”İnancımız bizi bu noktaya taşıdı. Futbol kariyerimde bir basamak daha atladım. Şampiyonlar Ligi’nde tekrar forma giymek büyük bir zevk. Beni en çok mutlu eden de maçtan önce Şampiyonlar Ligi müziğini tekrar duymak. Geçtiğimiz yıl kupayı kaldırmak kariyerim açısından en önemli andı. Sorun şuydu ki bu deneyimi, Şampiyonlar Ligi kupasını kazandıktan sonraki kutlamaları bir daha yaşayamayacağımı düşünüyordum. Fakat şimdi bunları tekrar yaşamak için bir fırsatım daha var.”

“GALATASARAY AVRUPA’NIN KIYMETLİ TAKIMLARINDAN BİRİ”
“G.Saray, Avrupa’nın kıymetli takımlarından biri. Daha önce UEFA Kupası’nı kazanmış bir takım ve her gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu heyecan verici” değerlendirmesini yaptı.