Drogba: Belki Marsilya’ya dönerim

Salı, 19 Mart 2013 14:40

Galatasaray-v-Schalke-Didier-Drogba-pa2_2903686Fransız televizyonuna konuşan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Drogba, ”Marsilya’ya döner misin?” sorusuna ”Belki 40 yaşına kadar oynarsam bu olabilir” dedi.

Kayserispor maçı sonrası Fransa’nın Canal Plus kanalına telefonla konuk olan Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Didier Drogba, uzun yıllar daha futbol oynaması halinde eski takımı Marsilya’ya gidebileceğini ima etti.

‘BELKİ MARSILYA’YA DÖNERİM’
Galarasaray’da jübile yapacağını ima eden Fildişi Sahilli yıldız futbolcu, ”Marsilya’ya döner misin?” sorusuna ”Belki 40 yaşına kadar oynarsam bu olabilir” yanıtını verdi.

Marsilya’yı çok sevdiğini kaydeden Drogba, ”Bir gün dönmem teklif edildiğinde memnuniyet duyarım. Geçmişte hep bu dönüşe dair konuşmalar oldu. Bir türlü doğru zamanı tutturamadık” dedi.

‘ŞU AN İÇİN BURADA MUTLUYUM’
Drogba, hala kendisini bir gün Marsilya’da görme olasılığı olup olmadığı sorulduğunda ise şu yanıtı verdi:

”40 yaşına kadar oynamaya devam edersem neden olmasın… Artık futbolculuk kariyerimin son demlerini yaşıyorum. Marsilya’da güzel günlerim geçti. Galatasaray’da futbol hayatımı sürdürüyorum ve şu an için burada mutluyum. Hedeflerim de var. İleride ne olur her şey o zaman görülür.”