‘Diren Ferguson! Protesto mu İsyan mı?’ kapağı ile Dipnot Cep’in 179. sayısı çıktı

Pazartesi, 25 Ağustos 2014 18:33

Dipnot Cep’in 179. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘Diren Ferguson! Protesto mu İsyan mı?’  kapağı ile çıktı.

Screen Shot 2014-08-25 at 9.58.51 PM

Ferguson’da 18 yaşındaki siyahi gencin üstelik silahsız olmasına rağmen polis tarafından 6 kurşunla öldürülmesiyle başlayan olaylar Amerika’yı karıştırdı. Ferguson Protesto mu İsyan mı? Aydoğan Vatandaş’ın kaleminden Dipnot Cep 179. sayıda…

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone’un rol aldığı serinin son filmi Cehennem Melekleri 3′ü Dipnot Cep için kaleme aldı.

Hiç Tanımadığınız Biriyle Öpüşebilir misiniz? Sosyal deney olarak başlayan First Kiss videosu Türkiye’de de çekildi. Rabia Çelik videonun yönetmeni ve öpüşen kişilerle Dipnot Cep için konuştu.

Erkek poposu ile bayan poposu arasındaki yedi fark ne olabilir? Hanımlar sıkı bir popo için neler yapmalısınız? Barış Çunguroğlu bütün tüyoları Dipnot Cep için yazdı. Bu liste kaçmaz!

Geçtiğimiz hafta twitter’da Türklerle ilgili bir tweet atan ve bir anda TT olan Dan Bilzerian kim? Fenomen mi? Playboy mu? Sahtekar mı? Kim Bu Dan Bilzerian? İldem Wilson‘un kaleminden..

Seks Nedir, Ne Değildir? Funda Mentaloğlu Dipnot Cep için yazdı.

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Osmanlı Mimarisi’nin başkenti Kavala’ya götürüyoruz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep’in 179. sayısını indirmek için:
iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINGet-it-on-Google-Play