‘Diren Ferguson! Protesto mu İsyan mı?’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 179. sayısı çıktı

Cumartesi, 23 Ağustos 2014 15:00

Dipnot Tablet’in 179. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘Diren Ferguson! Protesto mu İsyan mı?’ kapağı ile çıktı.

fotoğraf

Ferguson’da 18 yaşındaki siyahi gencin üstelik silahsız olmasına rağmen polis tarafından 6 kurşunla öldürülmesiyle başlayan olaylar Amerika’yı karıştırdı. Ferguson Protesto mu İsyan mı? Aydoğan Vatandaş’ın kaleminden Dipnot Tablet 179. sayıda…

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone’un rol aldığı serinin son filmi Cehennem Melekleri 3′ü Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Hiç Tanımadığınız Biriyle Öpüşebilir misiniz? Sosyal deney olarak başlayan First Kiss videosu Türkiye’de de çekildi. Rabia Çelik videonun yönetmeni ve öpüşen kişilerle Dipnot Tablet için konuştu.

Kalebodur ile Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Dubai’de inşaa edilen dünyanın en büyük kapalı şehri, sabahları hepimizin başının belası olan alarma bulunan mis kokulu bir çözüm ve A’ Design Award & Competition’dan Türkiye’ye gelen iki ödülün detayları Dipnot Tablet’te… Haftanın Mimarı köşesinin bu haftaki konuğu olan Gökhan Aktan Altuğ’un eserleri ve hayatına dair her şey Dipnot Tablet 179. sayıda…

Sertaç Aktan, keşfedilmesi gereken bir hazineyi Hırvatistan’a gitti ve Zagreb’ten Brac Adası’na oradan Zadar’a kadar birçok yeri Dipnot Tablet için gezdi ve kaleme aldı. Hırvatistan rehberini kaçırmayın!

Antep’te Suriyeliler ile yaşanan gerginliğin arkasında neler var? Ali Mendillioğlu’nun kaleminden Dipnot Tablet’te…

Davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak bu hafta Erkekler Neden Evlenmek İster? sorusunu masaya yatırıyor. Kızlar bu yazıyı kaçırmayın!

Ferguson’da 18 yaşındaki siyahi gencin üstelik silahsız olmasına rağmen polis tarafından 6 kurşunla öldürülmesiyle başlayan olaylar dinmek bilmiyor. Gün Gün Ferguson’da Neler Oldu? Hepsi Dipnot Tablet’te…

Erkek poposu ile bayan poposu arasındaki yedi fark ne olabilir? Hanımlar sıkı bir popo için neler yapmalısınız? Barış Çunguroğlu bütün tüyoları Dipnot Tablet için yazdı. Bu liste kaçmaz!

Beşiktaş’ın yeni transferi Demba Ba’nın futbol ve özel hayatına dair her şey Dipnot Tablet 179. sayıda. Cem Pelister’in kaleminden…

Seks Nedir, Ne Değildir? Funda Mentaloğlu Dipnot Tablet için yazdı.

Birçok oyuncuyu dizi ve sinema sektörüne katan Öyle Bir Geçer Zaman ki olmasaydı neler olurdu? Gizem Kaboğlu’nun kaleminden…

Göksan Kadayıfçı, geçtiğimiz yıllara damgasını vuran teknoloji reklamlarını  Dipnot Tablet için derledi.

Bütün dünyaya yayılan ALS İçin Buz Kovası (#Icebucketchallenge) Nedir? Kendisi de ALS hastası olan Alper Kaya Dipnot Tablet için yazdı.

Geçtiğimiz hafta twitter’da Türklerle ilgili bir tweet atan ve bir anda TT olan Dan Bilzerian kim? Fenomen mi? Playboy mu? Sahtekar mı? Kim Bu Dan Bilzerian?

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Yazın ne okuyalım diye düşünüyorsanız, Ataol Behramoğlu’ndan Dipnot Tablet okurları için önerdiği Yazın Okunması Gereken 5 Kitap listesine mutlaka göz atın!

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Osmanlı Mimarisi’nin başkenti Kavala’ya götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 179. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play