Dipnot’tan Akrepler’e: Tavrını ortaya koyma zamanı geldi! Bugün burcun ne söylüyor?

Pazar, 26 Mayıs 2013 11:35

2978152_640pxDipnot.tv Astroloji yazarı Derya Demir haftalık burç yorumunuzu sizin için değerlendirdi.

KOÇ; Aşk, aşk dedik son zamanlarda, işte tam da doğru zaman bu zaman. Artık hayatına renk geliyor lakin iş ve parasal konularda düşünerek hareket etmen yararına olacak.Bazı projeler için sakin olup beklemelisin,sağlam adımlarla ilerliyorsun aman sakin.

BOĞA; Geleceğe dönük planlar yaparken, ev almak ya da düzende bir değişiklik yapmak için harekete geçeceksin. Parasal konularda bu hafta hem çok güzel, hem de çok riskli. Ancak araştırarak her şeyi sorunsuz bir şekil de çözmen mümkün, acele etmezsen asayiş berkemal.

İKİZLER; Hayata dair umudunu kaybetmemen gerekirken, bu sıralar negatiflikten yakanı kurtaramıyorsun. Hadi bakalım kalk yerinden ve uzun zamandır gelmesi beklenen iş fırsatlarını değerlendir. Tam da bu tutulma sonrası, yeni adımlar için biçilmiş kaftan. Aşka olan inancını da kaybettin ama hayatın sürprizlerle dolu olduğunu unutma.

YENGEÇ; Uzun süredir yaşadığın aksaklıklardan dolayı olacaklara inanmasan da, şartlar değişiyor. Gerilim hat safhada ve hayatın oldukça karışık geçiyor diye düşünmekten vazgeç. Yeni dostlarla tanışman kendini iyi hissettirecek. Aşk için az kalmış, unutma doğru yer doğru insan.

ASLAN; Toparlanmalı ve kendine gelmelisin yoksa gitti giden..Sevgilin yada eşinle alacağın ortak bir karar sayesinde gelecek planların hareketlenecek.Yeni ay hem ruhen hem de bedenen rahatlatırken, geleceğe yönelik daha ciddi planlar yapmanı sağlayacak.

BAŞAK; Gereksiz bütün işlerle uğraşıyorsun,biraz kendini düşün ve istediklerini yap.Hayata yeni bir başlangıç yapmanın zamanı geldi,üstelik kariyer fırsatlarını es geçmemen gerekiyor.

TERAZİ; Özel hayatında dalgalanmalar ve kısa bir es zamanı yaşaman mümkün. İletişim konusunda sıkıntılar yaşaman olası aman sakinliği elden bırakma.Alacağın özel bir teklif karşısında da şaşırman mümkün.

AKREP; Bir süredir ne olduğunu anlamadığın bir karmaşanın içindesin, lakin artık her şey normale dönüyor. Aşk hayatında ise canını sıkan konuları konuşman ve gerekirse inceldiği yerden koparman gerekiyor. Sen yeterince özverili davrandın,şimdi tavrını ortaya koyma zamanı.

YAY; Tası tarağı toplayarak gitmek istiyorsun ama sakin olman lazım, yoksa pişman olursun. Sağlık problemlerin keyfini kaçırsa da,biraz daha sabır.Hayata gülümseyerek bakmak ve anlayışlı olmak hayatını kolaylaştıracak.

OĞLAK; Hayatında huzur ve dinginlik isterken sakinliği de elden bırakmaman gerekiyor. Her şey olması gerektiği gibi merak etme. Parasal konulara biraz daha dikkatli olmalı ve geleceğini düşünmelisin.

KOVA; İlişkilerinde bir öyle bir böyle davranırken, karşındakinin de dengesini bozuyorsun. Karar vermeli ve ona göre hareket etmelisin. İş için şansını iyi değerlendirmen gereken bir zaman ve sakin olarak her şeyi başarman mümkün.Evren senden yana.

BALIK; Neler oluyor böyle sana,hadi kalk ve toparlan.İçinde ki heyecan ve kıpırtıyı geri kazanmalı biraz da kendin için bir şeyler yapmalısın.Kariyer fırsatların için bir yakınından destek göreceksin,kendini ifade etmekten korkma.

Derya DEMİR
derya@dipnot.tv