Dipnot.tv 4. Oscar Canlı Yayını’nı gururla sunar

Pazartesi, 25 Şubat 2013 15:01

Turkcell ile Dipnot Oscar Özel Yayını gece boyunca yaklaşık 40 kişinin katılımı ile 85. Oscar Ödül Töreni’nin nabzı tuttu.

Dipnot.tv, geleneksel hale gelen 4. Oscar Canlı Yayını’na Gazeteci Cüneyt Özdemir,  ünlü tasarımcı Müge Ersin, yazar Buket Uzuner, Uluslararası Sinema Eleştirmeni Ali Arıkan, Film Arası Dergisi Yazarı Abdulhamit Güler ve daha birçok kişi konuk oldu.

Dün 23:00′da başlayan canlı yayın sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Dipnot.tv, Oscar Töreni’ni, kırmızı halıyı, kulis dedikodularını, adayları, oyuncuları, yönetmenleri yani Oscar dünyasına ait her şeyi izleyicilerin de katılımı ile canlı yayında tartıştı.

Ünlü Tasarımcı Müge Ersin Los Angeles’tan gerçekleştirdiği bağlantı ile kırmızı halı, oyuncuların kıyafetleri, markalar ve seçilmesi gereken renkler üzerine konuştu. Anne Hathaway’in üstünde taşıdığı kıyafet Müge Ersin’in favori kıyafeti oldu.

Yazar Buket Uzuner ise kitaptan uyarlanan filmleri Dipnot.tv’de değerlendirdi. Life of Pi filmini çok beğendiğini belirten Uzuner “Kendi edebiyatıma çok yakın buluyorum o yüzden benim gönlümde o yatıyorama şansı çok düşük” dedi.

OSCAR İSTANBUL’A GELDİ

OSCAR TÖRENİ’NİN EN ŞANSIZI O OLDU

YILDIZLARIN KIRMIZI HALI PERFORMANSI