Dipnot Tablet’in yeni sayısı,”Youtube fenomeni Cansu Akın anlatıyor:Youtube’ta nasıl fenomen olunur?”kapağı ile yayında!

Cuma, 2 Eylül 2016 16:19

Dipnot Tablet’in 285. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı”Youtube fenomeni Cansu Akın anlatıyor: Youtube’ta nasıl fenomen olunur?“ kapağı ile çıktı.

Hümeyra Güzelsoy sordu, Cansu Akın cevapladı. “Hayatımın hiçbir döneminde zayıf olamadım, youtuber olmak irade gerektiriyor, varımı yoğumu verip ders çalıştım.”Dahası bu hafta Dipnot Tablet’te!

Ölümünün ardından bir Vedat Türkali portresi…Bu hafta Dipnot Tablet’te!

Aşk , ilişkiler, evlilik..Konular karışık, sorular çok…Hilal Akkuzu en merak edilenleri psikolojik danışman, evlilik ve ilişki terapisti ve yaşam koçu Sayın Selin Karacehennem’e sordu ve ortaya çok iddialı bir röportaj çıktı.

Gizem Kaboğlu, Aşk Laftan Anlamaz’ın Derya’sı Betül Çobanoğlu ile dizisini, oyunculuğu, sosyal medyaya karşı olan mesafeli tutumunu ve aşkı konuştu.Bu keyifli röportaj bu hafta Dipnot Tablet’te.

Güzin Abla bu hafta içini Dipnot Tablet’e döktü!Bu röportajı sakın kaçırmayın.

Türkiye’ nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, bu yaz epey ses getiren Netflix disizinden Stranger Things’i Dipnot Tablet okuyucuları için değerlendirdi.

Türkiye’nin en özgün ve trendleri herkesten önce takip edip, en iyi analiz eden teknoloji yazarı Ergi Şener; bu yaza damga vuran giyilebilir teknoloji uygulamalarını Dipnot Tablet için yazdı.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Barış Çunguroğlu “Haydi Bakalım Şehirlerinize, HOŞ GELİNİZ” yazısıyla bu hafta Dipnot Tablet’te.

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

-

Dipnot Tablet’in 285. sayısını indirmek için

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Get-it-on-Google-Play