Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Yalnız Şehir Kilis” kapağı ile yayında

Cuma, 13 Mayıs 2016 18:36

Dipnot Tablet’in 269.  sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Yalnız Şehir: Kilis” kapağı ile çıktı.

Cüneyt Özdemir yazdı: “Atlayın, Uçuyoruz!” Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan heyecanla beklenen X-Men serisinin son filmi X-Men: Apocalypse eleştirisi ile bu hafta Dipnot Tablet’te.

Kalebodur’la Mimarlık‘ta bu hafta: “Erginoğlu & Çalışlar’ın finale kalan Bakü New Power Station Projesi” ve “2030 Yılında New York ” var.

ABD Seçim Yarışını Anlamak İçin, Donald Trump’ı Anlamak Şart! ABD siyasetinin gördüğü en sıradışı isimlerden Donald Trump hakkında her şey bu hafta Dipnot Tablet’te.

Ergi Şener, Silikon Vadisi’nde kurulup, dünyaya yayılan başarılı şirketlerin sırlarını Dipnot Tablet için çıkarıyor!

“Dizi müziklerini dinleyip Unkapanı’ndan albüm yapalım diye aradılar” Gizem Kaboğlu, bugüne kadar Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Gunahkar, Acil Aşk Aranıyor, Çilek Kokusu, Aşk Yalanı Sever, Tatlı İntikam gibi pek çok dizinin müziklerine imza atan Alp Yenier ile dizi müziklerini Dipnot Tablet’e özel konuştu.

Derya Demir, Dipnot Tablet okurları için Yrd. Doç. Dr. Engin Türkmen ile görüşüp kendisinden yaza sağlıklı ve formda girmenin reçetesini istedi. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Barış Çunguroğlu yazdı: “Mantığın Bittiği An” Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Nagihan Girit, çeşitli tv kanallarında yaptığı gezi programlarından sonra seyahat işini bir de birebir deneyimlemeye karar verdi ve yaşadıklarını “Ve Yolculuk” isimli kitabında yazan gazeteci Nuray Karadeniz ile konuştu. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

“Coppola filmi gibi..” Aslı Göknar, Oscar ödüllü yönetmen Francis Ford Coppola’nın aile mekanı olan Belize/San Ignacio’daki Blancaneaux Lodge’u Dipnot Tablet’e yazdı.

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

Bir Şehir Yalnız Kalır Mı? Kenan Taş, Kilis’teki son durumu, Kilis halkı ile ilgili gözlemlerini Dipnot Tablet’e özel yazdı…

Mina Dilber, İngiliz sanat dünyasının en çarpıcı, en aykırı isimlerinden Damien Hirst hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu hafta Dipnot Tablet’e yazdı.

Tartışmaların Odağında Gazeteciler Olursa… Barbaros Görgü, Ahmet Altan’dan Ahmet Hakan’a öne çıkan gazeteci polemiklerini yazdı. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Merve Başgöze yazdı: “Sindirim Sisteminizi Tam Tahıllar ile Koruyun” Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Look Closer köşemizde bu hafta genç yıldız Kendall Jenner var!

 

Dipnot Tablet’in 269. sayısını indirmek için

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play