Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Umut Yolcuları Irkçılık Sınavında” kapağı ile yayında

Cuma, 29 Ocak 2016 17:31

Dipnot Tablet’in 254. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Umut Yolcuları Irkçılık Sınavında!” kapağı ile çıktı.

 

Cüneyt Özdemir yazdı: “Mizaha Sansürü de Konuşmalıyız!” Bu hafta Dipnot Tablet’te!

Avrupa Birliği’nin, Suriyeli göçmenler ile ilgili sert ve kalıcı göçmenleri geri gönderme planı hakkında bilinmesi gerekenler bu hafta Dipnot Tablet’te!

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, 2016 Oscar’ının iddialı filmlerinden”Spotlight”ı Dipnot Tablet’te yazdı.

Kalebodur’la Mimarlık‘ta bu hafta: New York’un Guggenheim Müzesi’ni bünyesine katan Google Kültür Enstitüsü, mimari yüzükler, yeniden yapılanan çelik materyali var!

Kolon Kanseri Gençleri de Tehdit Ediyor! Nazlı Şenyuva,kolon kanseri hakkında bilinmesi gerekenleri bu hafta Dipnot Tablet’e yazdı.

“Zavallı Küçük Zengin Danimarka.” İldem Wilson, Danimarka Parlamentosu’nun Salı günü onayladığı yeni yasa ile ülkeye gelen mültecilerin 10 bin kronu aşan değerdeki özel eşyalara el koyma kararını bu hafta Dipnot Tablet’e yazdı.

Ergi Şener, bu hafta da girişimciliğin dünyada en doğru ve başarılı yapıldığı yer olan Silikon Vadisi’ndeki gözlemlerin ekseninde girişimci olmak isteyenler için notlarımı ve tavsiyelerimi paylaşmaya devam ediyor. Hepsi bu hafta Dipnot Tablet’te!

“Bu filmde hiç görmediğiniz bir yüzümüz var” Gizem Merve Kaboğlu, ekranların gülen yüzü Erdem Yener ile yeni filmi “Dedemin Fişi”ni konuştu. Bu hafta Dipnot Tablet’te!

Güven Bozdağ bu hafta sizi İtalya’nın Lombardia bölgesinin diğer illerine götürüyor!

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Barış Çungoroğlu, hızlı kilo vermek ile ilgili yapması ve yapılmaması gerekenleri Dipnot Tablet’e yazdı.

Günümüz gençliğinin en büyük sorunlarından zorbalık ve teknoloji ile evrimleşen hali siber-zorbalık hakkında bilinmesi gerekenler bu hafta Dipnot Tablet’te!

Look Closer köşemizde bu hafta oyuncu ve model Maika Monroe var!

 

Dipnot Tablet’in 254. sayısını indirmek için

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play