Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Pucca: Yazdıklarımı torunlar beni huzurevine tıkınca okumayı düşünüyorum.” kapağı ile yayında

Pazar, 21 Ağustos 2016 15:07

Dipnot Tablet’in 283. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “PUCCA: Yazdıklarımı torunlar beni huzurevine tıkınca okumayı düşünüyorum!” kapağı ile çıktı.

Bir çoğumuz tanıyoruz onu. Kitaplarından, bloğundan, köşe yazılarından, sosyal medyadan.. Samimi ve içten tavırlarıyla Hilal Akkuzu’ nun sorularını yanıtlayan Pucca , bu keyifli röportajla Dipnot Tablet’te..

Günah benim suç benim… Hümeyra Güzelsoy, son günlerde her yerde gümbür gümbür dinlenir olan şarkının sahipleri Eypio ve Burak King’le konuştu. Onlar hakkında hiç duymadıklarınız bu hafta Dipnot Tablet’te!

Gizem Kaboğlu, yaz sezonunun en yüksek reyting alan projesi Yüksek Sosyete’nin asi Begüm’ü Gülşah Çomoğlu ile diziyi, aşkı, kariyerini ve hayallerini konuştu. Bu keyifli röportaj bu hafta Dipnot Tablet’te.

Türkiye’ nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, hem festivallerde gösterilecek “prestijli” filmlerden hem de büyük bütçeli Hollywood eğlencelerinden bir seçki hazırladı. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Türkiye’nin en özgün ve trendleri herkesten önce takip edip, en iyi analiz eden teknoloji yazarı Ergi Şener; Rio Olimpiyatları’na katılmaya hak kazanmış takımların / sporcuların IoT teknolojileri ile Olimpiyatlar’a nasıl hazırlandıklarını, bu hafta Dipnot Tablet için yazdı.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Barış Çunguroğlu “İRAN’ın İlk Uluslararası Eğitimi TÜRKİYE’den” yazısıyla bu hafta Dipnot Tablet’te.

15 temmuz darbe girişimi ve bu kalkışmaya direnen bir millet.. Hain kalkışmanın kanlı operasyonunda şehit olmuş polisler..Kara gecenin sabahında ortaya çıkan hazin bir hikaye..Komiser Seher Yaşar ve Polis Memuru Halit Gürsel’in yürek burkan öyküsü Dipnot Tablet ‘te.

Sizi çocukluğunuza götürecek bir haber var bu hafta! 80 ve 90’ların unutulmaz çizgifilmlerinin renkli dünyası için bu hafta Dipnot Tablet’te buluşalım.

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

-
Dipnot Tablet’in 283. sayısını indirmek için
iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN