Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Müslüman Kahramanın Vedası” kapağı ile yayında

Cuma, 10 Haziran 2016 17:28

Dipnot Tablet’in 273.  sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Müslüman Kahramanın Vedası” kapağı ile çıktı!

 

Cüneyt Özdemir yazdı: “Müslüman Kahramanın Vedası” Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Avrupa Futbol Şampiyonası’na alternatif arayan sinemaseverler için en iyi spor filmlerini Dipnot Tablet için yazdı.

Kalebodur’la Mimarlık‘ta bu hafta: tamamlanan Serpentine Pavyonu 2016 var.

En Güzel Film Euro 2016 Başlıyor… Cem Pelister, Avrupa Futbol Şampiyonası hakkında bilmeniz gereken, takip ettiğinizde keyif alacağınız bilgileri derledi. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Mina Dilber, Türkiye’deki Teknoloji Girişimcilerini, Yatırımcılarla Buluşturan İsmi Kaan Akın ile Hackquarters’ın hikayesini ve teknolojik uygulamaların, girişimlerin Türkiye pazarındaki yerini Dipnot Tablet okurları için konuştu…

“Aşkta Açık Olunca İnsanlar Sana Koltuk Muamelesi Yapıyor” Gizem Kaboğlu, Şeytanın Çocukları El Ebyaz filmi ile beyazperdede yer alan ünlü oyuncu Merve Sevi ile filmi, oyunculuğu ve aşkı konuştu… Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Bir Efsanenin Ardından… Muhammed Ali ve onun hayatında öne çıkanları, onu bir boksör olmanın çok daha ötesine taşıyan olayları ölümünün anısına derledik… Bu hafta Dipnot Tablet’te…

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Barış Çunguroğlu, İtalya’nın Rimini kentinde düzenlenen Wellness fuarı hakkındaki izlenimlerini yazdı. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

-

Yazının devamını okumak ve Dipnot Tablet’in 273. sayısını indirmek için

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play