Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Kalben: Annemin kaybıyla baş etmek için yazdım” kapağı ile çıktı!

Cuma, 26 Ağustos 2016 17:23

Dipnot Tablet’in 284. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Kalben:Annemin kaybıyla baş etmek için yazdım” kapağı ile çıktı.

Hilal Akkuzu, son zamanların gittikçe parlayan yıldızı, farklı ses rengi ve etkileyici şarkılarıyla adından sıklıkla söz ettiren “Kalben” ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Bu samimi sohbet bu hafta Dipnot Tablet’te.

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, bu hafta Uzay Yolu filmlerini siz Dipnot Tablet okurları için kalitelerine göre sıraladı.Bu keyifli inceleme kaçmaz!

Türkiye’nin en özgün ve trendleri herkesten önce takip edip, en iyi analiz eden teknoloji yazarı Ergi Şener, giyilebilir teknoloji alanındaki son trendleri Dipnot Tablet için yazdı.

Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında sezonlardır izleyicilerle buluşan ve sağlam bir fan kitlesi bulunan Elif dizisinin başrolü Selin Sezgin, Gizem Kaboğlu ile Dipnot Tablet’e konuştu.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Barış Çunguroğlu, “Ülkemizde Sorun Yetenekli Sporcu Değil, Spor Zihniyetinin ta Kendisi (!)”, yazısıyla bu hafta Dipnot Tablet’te.

Hümeyra Güzelsoy, hepimizin her sabah ve akşam metrobüste verdiği çetin mücadeleyi bizzat ‘Metrobüs Şoförleri’yle konuştu.Bu bir ilk!

1 Düğün 54 Cenaze… Geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te meydana gelen hain saldırının detayları bu hafta Dipnot Tablet’te.

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

-
Dipnot Tablet’in 284. sayısını indirmek için
iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN