Dipnot Tablet’in yeni sayısı #HepimizMaymunuz kapağı ile çıktı!

Cuma, 2 Mayıs 2014 13:28

Dipnot Tablet’in yeni sayısı #HepimizMaymunuz kapağı ile çıktı!

Türkiye’nin 1 Mayıs’ı… Gergin geçen Emek ve Dayanışma Günü’nde neler yaşandı. Türkiye, il il 1 Mayıs’ı nasıl geçirdi. Bu hafta Dipnot Tablet’te okuyun.

Havada bulut sen güneşi unut! Kalebodur ile Mimarlık köşesinde bu hafta güneşi görünce kendi kendine açılan özel tasarım şemsiye, 37.’si düzenlenen Yapı Fuarı ve haftanın mimarı Enis Öncüoğlu var.

Hepimiz maymunuz ama galiba bazı maymunlar daha akıllı. Dipnot Tablet’in kapak konusunu “#HepimizMaymunuz” başlığı ile İldem Wilson yazdı.

Yeşil sahalarda ırkçı saldırılar ilk değil. Fuat Kahraman, ‘Dipnot Hafıza’ köşesinde bu utancın unutulmaması gereken diğer örneklerini hatırlattı.

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Gülben Ergen son dönemde en çok dinlediği 5 şarkıyı Dipnot Tablet okuyucuları ile paylaştı. Dipnot Tablet’te dinleyin.

THY’nin “Hayal Edince” isimli reklam filmi son dönemin en çok ses getiren işlerinden biri oldu. Dipnot Tablet yazarı Selin Babacan, Lowe Istanbul ile THY reklamının yaratım aşamasını konuştu.

Televizyonda yasak aşkları izlemeyi seviyoruz; tabi inandırıcı olduğu sürece! Dipnot Tablet yazarı Gizem Kaboğlu ‘Televizyon’ köşesinde bu hafta TV ekranlarındaki yasak aşkları yazdı.

Dipnot Tablet ‘Look Closer’ köşesinde bu hafta Cristiano Ronaldo var, hem de “çıtır çıtır”…

Yaz filmleri listesinde kaybolanlar, panik yapmayın: Ali Arıkan bu hafta Dipnot Tablet okuyucuları için harika bir ‘Yaz Filmleri Rehberi’ yazdı. Ali Arıkan’ın gösterimdeki filmleri puanladığı yıldız tablosunu da kaçırmayın.

Tayland Phuket’e hiç gittiniz mi? Gitmediyseniz Rıfat Karlova’nın “Seni Çok Özledik Phuket” başlıklı yazısını okuyunca gitmiş kadar olacaksınız.

Dipnot Tablet Özel Haber’de bu hafta Türkiye’yi sarsan kayıp çocuk konusu var. Peki çocuklarımızı nasıl koruyacağız? Ne gibi önlemler almalıyız? Hepsi Dipnot Tablet’te.

French Oje bu hafta yeni kitabı “Peki ben şimdi ne yiycem?”‘i anlattı. Basımdan önceki son aşamasında olan kitabın ana kahramanının şimdiden bir Twitter hesabı bile var… Bu hafta Dipnot Tablet’te okuyun.

Ünlülerin spor hocası Barış Çunguroğlu bu hafta derin sırt dekoltesine hazır olup olmadığımızı sordu. Güzel vücuda sahip olmak isteyen baylar ve bayanlar, bu öneriler sizin için.

Sadece çikolata yiyerek mutlu olabileceğinizi sanmayın. Müge Ersin bu hafta mutluluk veren 5 sağlıklı yiyeceği yazdı.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN