Dipnot Tablet’in yeni sayısı Erkeklerde Köprüden Önce Son Çıkış ’40 YAŞ’ kapağı ile çıktı

Cuma, 4 Temmuz 2014 20:11

Dipnot Tablet 172. sayısı ile yine gündem yaratacak. ‘Erkeklerde Köprüden Önce Son Çıkış: 40 Yaş’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 172. sayısı çıktı.

Kapak_v

40’lı yaşlar erkekler için köprüden önce son çıkış mı? Son zamanlarda artan erkeklerin 40’larında daha iyi vücuda sahip olma isteği nedir? Rabia Çelik tüm bu soruları Murat Başoğlu, Barış Çunguroğlu, Tony Hill, Prof. Dr. Arif Verimli ve Uzman Psikolojik Danışman Cem Keçe ile konuştu. Çok özel açıklamaların hepsi Dipnot Tablet 172. sayısında…

Kalebodur ile Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Mimar Prof. Dr. Abdi Güzer’in hazırlayıp sunduğu “Kalebodur ile Mimarlar Konuşuyor’un konuğu Helen Castle. Kalebodur ile Mimarlık’ta bu hafta ayrıca, Katalan ruhunu ve Barselona sokaklarını bulabilirsiniz. Haftanın mimarı köşesinde ise Mutlu Çilingiroğlu’nun en güzel yapıları yer alıyor.

Dipnot Tablet sinema köşesinde Ali Arıkan, Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülünü alan Nuri Bilge Ceylan’ın Kış Uykusu filmini sizin için yazdı.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’un habersiz bir şekilde kullanıcılar üzerinde deney yapması çok konuşuldu. Peki bu deney ne anlama geliyor? Göksan Kadayıfçı, Dipnot Tablet 172. sayısı için deneyin detaylarını kaleme aldı.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

Ramazan geldi. 11 ay boyunca düzenli olarak egzersiz yapan ve Ramazan ayında spora ara vermek istemeyen için tüyoları Barış Çunguroğlu Dipnot Tablet 172. sayısı için kaleme aldı.

French Oje, Dipnot Tablet 172. sayıda ‘Ramazan aslında kime geldi?’ sorusunu sizin için araştırdı.Bu listeyi kaçırmayın!

Dünya Kupası heyecanı devam ediyor. Cem Pelister, finale çıkması muhtemel olan Hollanda’yı ‘Geleneğinde Kaybetmek Olan Ülke’ yazısında Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Funda Mentaloğlu, Dipnot Tablet’in 172. sayısında ‘Kadın olan Erkekler’ yazısıyla ilişkilere dair tüyolar vermeye devam ediyor.

Kemal Sunal, Aziz Nesin ve Sivas Katliamı… Ali Mendiilioğlu’nun ‘Bir Garip Zübük Hikayesi’ yazısında Dipnot Tablet’in 172. sayısında.

Futboldan anlamayan ülke olarak anılan ABD’yi yazan Cengizhan Çelik ‘Futbola “Soccer” Demeseler İyi Çocuklar Aslında’ yazısında detaylı bir şekilde anlattı. Hepsi Dipnot Tablet 172. sayıda..

Mahmut Güleç’in hazırladığı kitap müzik köşesi yine çok renkli. Bu hafta ne dinlemeliyiz, yeni çıkan kitaplar hangisi diyorsanız Dipnot Tablet’in #kitapmüzik köşesine mutlaka bakmalısınız.

Gizem Kaboğlu, Kardeş Payı dizisinin fenomen karakteri ‘Büyük Hilmi’yi Dipnot Tablet için yazdı.

Çağla Gillis 22. kez düzenlenen LGBTİ Onur Yürüyüşü’nü Dipnot Tablet için takip etti. Onur Yürüyüşü’nden çok özel kareler Dipnot Tablet’in yeni sayısında…

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Hollywood ünlülerinin takıldığı otel, ‘Chateau Marmont’ Dipnot Tablet 172. sayısında…

Dipnot Tablet 172. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

 

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play