Dipnot Tablet’in yeni sayısı “El Turco Loco: Çılgın Türk” kapağı ile yayında

Cuma, 23 Mayıs 2014 14:47

Dipnot Tablet’in bu haftaki kapağında İspanya’da elde ettiği başarılarla Türk halkının göğsünü kabartan Arda Turan var.

fotoğraf

Arda Atletico Madrid forması ile bu başarıyı nasıl yakaladı? Kariyerinde bundan sonra daha iyi nerelerde olabilir? Türkiye’nin önde gelen spor yorumcuları Mehmet Demirkol, Ali Ece ve Okay Karacan Dipnot Tablet’e yorumladı.

Ali Mendillioğlu, Atletico Madrid’in halk takımı profilini Tanıl Bora ile konuştu. Türkiye’de Arda’dan da önce sempati duyulan takımın hikayesini yazdı.

Soma faciasını yerinde gören muhabir Zeynep Karamustafa anlatıyor. Madencilerin ve ailelerin duygularını bu yazı ile çok daha iyi anlayacaksınız.

301 can gitti, peki bunun cezası ne olacak? Avukat Doç. Dr. Yılmaz Yazıcıoğlu çok çarpıcı detaylarla kimlerin ne kadar ceza alabileceğini ilişkin değerlendirmelerini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

“Maden kazalarında ölümlerin yaşanmasının nedeni kültürsüzlük” Fuat Kahraman, yıllarca madenlerde çalışmış Maden Yüksek Mühendisi Selim İnsel’e sordu: Soma’daki facia nasıl önlenebilirdi?

AA Muhabiri Samet Doğan Suriye’de ateşkesin sağlandığı Humus’u kaleme aldı. Ateşkes ne kadar sürecek? Yeni dengeler nasıl kurulacak? Suriye’den notlar Dipnot Tablet dergide.

Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor sayfasında bu hafta el yapımı konaklarıyla mimarlık öğrencilerine dahi model hazırlayan beyaz eşya tamircisi Yücel Özer röportajı var.

Kalebodur köşemizde haftanın mimarı ise Armada, Panora gibi alışveriş merkezleri ile adını duyuran mimar Ali Osman Öztürk.

Cengizhan Çelik, Manchester United’ın efsane futbolcusu Ryan Giggs’i yazdı: Düşler Tiyatrosu’nun Benjamin Button’ı…

Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan Cannes Film Festivali’ni değerlendirdi.

İngiltere hem yerel seçimler hem de Avrupa Parlamentosu seçimleri için sandık başına gitti. İngiltere’de AB karşıtı UKİP’in yükselişi ve ülkedeki seçim atmosferini İldem Wilson yazdı.

“Yaz geldi de ne yapacağız ki” diye düşünmeyin. French Oje Dipnot Tablet okuyucuları için yaz rehberi hazırladı.

Gizem Kaboğlu izdivaç programlarının dayanılmaz çekiciliğini kaleme aldı. Sahi siz de şöyle bir baktınız zamanında değil mi? Bu yazıyı mutlaka okuyun.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN