Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Dünyanın Konuştuğu Milano EXPO 2015” kapağı ile yayında

Cuma, 23 Ekim 2015 16:39

Dipnot Tablet’in 240. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Dünyanın Konuştuğu Milano EXPO 2015” kapağı ile çıktı. 

Milano EXPO 2015 hakkındaki her şey Dipnot Tablet’te… Birbirinden özel röportajlar, tasarım harikası pavyonlar 240. sayıda…

22 Ekim’de Haydarpaşa Garı’nda başlayan İstanbul Coffee Festival hakkındaki her şey Dipnot Tablet’in 240. sayısında…

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Star Wars serisinin heyecanla beklenen filmi “Güç Uyanıyor”un fragmanındaki ipuçlarını Dipnot Tablet okurları için yazdı.

Kalebodur’la Mimarlık‘ta bu hafta: mağara şeklinde müze, gemi burnunu andıran galeri ve aynı yüzeydeki 12 farklı renk aydınlatmaları var.

İldem Wilson geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Esad – Putin Görüşmesinin kodlarını Dipnot Tablet’te yazdı.

Nagihan Girit, gençlere Avrupa’yı ücretsiz gezme fırsatı sunan “Çok Oturgaçlı Götürgeç” projesini, projenin koordinatörü Berk Subaşı ile Dipnot Tablet okurları için konuştu.

Hacklenmek Bazen Güzeldir! Göksan Kadayıfçı, legoların tarihi hikayesini Dipnot Tablet okurları için yazdı.

Ergi Şener, kült film “Geleceğe Dönüş”te geçen 2015’e teknolojik olarak ne kadar yaklaşıp yaklaşamadığımızı Dipnot Tablet’e yazdı.

Filipinler’de bir düş görmeye ne dersiniz? Lale Çizmeci, bir Filipinler Düşü olan Palawan’ı Dipnot Tablet okurları için yazdı.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Dipnot Tablet’in sağlık yazarı Nazlı Şenyuva, dişlerimizi daha beyaz göstermek ve lekelerden kurtulmak için gereken püf noktalarını Dipnot Tablet okurları için yazdı.

İnsan vücudunun sınırları nerede başlıyor? Nerede bitiyor? Barış Çunguroğlu, insan vücudunun limitlerini Dipnot Tablet için yazdı.

Gizem Merve Kaboğlu, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ile hayatımıza giren şimdilerde ise popüler dizi Filinta’da oynayan Wilma Elles röportajı ile Dipnot Tablet’te.

Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

LookCloser köşemizde bu hafta genç model Bella Hadid var.

Dipnot Tablet’in 240. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play