Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Demokrasi Şehitleri Anısına” kapağı ile yayında

Cuma, 22 Temmuz 2016 17:41

Dipnot Tablet’in 279. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Demokrasi Şehitleri Anısına…”  kapağı ile çıktı!

En Uzun Gece: Vatandaş Darbecilere Karşı… Türkiye’nin ve demokrasinin büyük tehlike atlattığı, halkın mücadelesi ile püskürtülen 15 Temmuz Darbes girişimi ve hayatını kaybedenler bu hafta Dipnot Tablet’te…

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, dünyanın en büyük çizgi roman fuarı Comic-con’da öne çıkanları Dipnot Tablet okurları için yazdı.

Kalebodur’la Mimarlık‘ta bu hafta geri dönüştürülmüş dondurma kaplarından kütüphane ve Hindistan’ın en farklı konut tasarımı var.

Türkiye’nin en özgün ve trendleri herkesten önce takip edip, en iyi analiz eden teknoloji yazarı Ergi Şener, “Millennials” olarak adlandırılan “Y Jenerasyonunun” teknoloji alışkanlıklarını Dipnot Tablet’e yazdı.

Nagihan Girit, bisiklet tutkusuyla bir araya gelen Veloturk’ün hikayesini, ekibin üyelerinden Sarper Günsal ile Dipnot Tablet için konuştu.

Gizem Kaboğlu, Türk televizyonlarındaki Kore uyarlamaları furyasını ve TRT’deki nostalji kuşağını Dipnot Tablet’e yazdı.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Tesadüfün Bu Kadarı… Mina Dilber, First Lady Michelle Obama’nın Seçim Kampanyası Konuşmasını çalma iddiaları ile gündeme gelen Melania Trump ve basındaki yansımalarını yazdı.

Barış Çunguroğlu yazdı: “Tatil ve Çocuk” Bu hafta Dipnot Tablet’te.

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

-

Yazının devamını okumak ve Dipnot Tablet’in 279. sayısını indirmek için

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play