Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Demokrasi Şehidi Ömer Halisdemir” kapağı ile yayında

Cuma, 29 Temmuz 2016 18:31

Dipnot Tablet’in 280. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Demokrasi Şehidi Ömer Halisdemir” kapağı ile çıktı!

Kanlı 15 Temmuz darbe girişiminin gizli kahramanlarından koruma astsubayı Ömer Halisdemir ve onun kahramanlık hikayesi bu hafta Dipnot Tablet’te.

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, yeni bir ekip, yeni karakterler ve yeni bir macerayla geri dönen Hayalet Avcıları eleştirisi ile bu hafta Dipnot Tablet’te.

Kalebodur’la Mimarlık‘ta bu hafta İsviçre Alpleri’nde Müthiş Bir Açık Hava Oteli ve Dünya Miras Listesi’ne Giren Brezilyalı Ünlü Mimar Oscar Niemeyer var.

“Oyunculukta kendime sınırlar koymam.” Gizem Kaboğlu, Survivor 2016′nın en çok konuşulan isimlerinden Gizem Kerimoğlu ile oyunculuğu ve adadaki yaşantıyı Dipnot Tablet okurları için konuştu. Bu röportaj kaçmaz!

Evlere ve İş Yerlerine Online Temizlik Siparişi… Mina Dilber, genç girişimci Tayga Baltacıoğlu ile Mutlubiev girişimini ve online bir platform üzerinden temizlik hizmeti sağlayan Mutlubiev’in hikayesini konuştu. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Girişimcileri Tanıtan Bir Girişim… Yeni girişimleri ücretsiz olarak tanıtıp daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlayan kanal Çay Kahve İnsan’ı ve girişimciliğe dair birçok şeyi kanalın kurucusu Tarık Çayır ile Dipnot Tablet’e özel konuştuk.

 

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Barış Çunguroğlu yazdı: “İstikrar!” Bu hafta Dipnot Tablet’te.

 

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

“Şiir lambadan süzülen alevi de aşmalıdır” şair Taner Cindoruk ile şairliği, ona ilham verenleri ve kariyerini konuştuk. Bu hafta Dipnot Tablet’e.

-

Yazının devamını okumak ve Dipnot Tablet’in 280. sayısını indirmek için

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN