Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Değerli Yalnızlıktan Stratejik Dostluklara” kapağı ile yayında

Cuma, 1 Temmuz 2016 15:51

Dipnot Tablet’in 276. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Değerli Yalnızlıktan Stratejik Dostluklara” kapağı ile çıktı!

Türkiye’nin değişen dış politikasında neler oluyor? Son durum ne, bundan sonra ne olacak… Mina Dilber, Dipnot Tablet için derledi…

Orman tehlikelerle doludur… Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Alexander Skarsgård ve Margot Robbie’li Tarzan Efsanesi’ni Dipnot Tablet’e yazdı.

“40 yıldır aynı apartmandayım hala yüzünü görmediğim komşular var” Aydın Boysan ile bayrama özel röportaj bu hafta Dipnot Tablet’te.

Kalebodur’la Mimarlık‘ta bu hafta Fransız Tasarımcı Phillipe Starck’tan Geri Dönüştürülebilir Sandaletler ve Ormanın Ortasında Öğrenciler İçin Bir Cennet ve Nord Mimarlık-Tasarım kurucuları Burcu Yücetaş Ural ve Erkan Ural ile gerçekleştirilen söyleşi var.

Türkiye’nin en özgün ve trendleri herkesten önce takip edip, en iyi analiz eden teknoloji yazarı Ergi Şener, müşterilerin çoğunun bilmediği IoT yani nesnelerin internet hakkında bilinmesi gerekenleri Dipnot Tablet’e yazdı.

Bu yaz ekranlarda ‘aşk’ var! Gizem Kaboğlu, iyisiyle kötüsüyle bu yazın öne çıkan dizilerini Dipnot Tablet’e yazdı.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Barış Çunguroğlu yazdı: “Televizyon Karşısındaki Spor Delileri (!)” Bu hafta Dipnot Tablet’te.

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

İsyanıyla kalıcı hasarlar bırakan bir grup… Hümeyra Güzelsoy, Tahribad-ı İsyan grubunun üyeleri ile röportaj gerçekleştirdi. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

-

Yazının devamını okumak ve Dipnot Tablet’in 276. sayısını indirmek için

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play