Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Avrupa Birliği Çatırdıyor: İlk Fire İngiltere” kapağı ile yayında

Cuma, 24 Haziran 2016 18:33
Dipnot Tablet’in 275. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Avrupa Birliği Çatırdıyor: İlk Fire İngiltere” kapağı ile çıktı! 

İngiltere’de tarihi referandum sonuçları ‘AB’den Ayrılma’ kararı aldı Avrupa Birliği’nde tüm dengeler altüst oldu.. Peki tüm bunlar Avrupa Birliği için sonun başlangıcı mı? İngiltere’de nasıl bir süreç işleyecek? Brexit’in olası sonuçları bu hafta Dipnot Tablet’te.

Farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünya… Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Warcraft eleştirisi ile bu hafta Dipnot Tablet’te!

Kalebodur’la Mimarlık‘ta bu hafta: İran’daki dikkat çekici mimari proje ve dünyaya açılan Meksika yerel tasarımlarıyla mimarisi var.

Ergi Şener, teknoloji dünyasında yaşanan son gelişmeler ve teknoloji trendleri doğrultusunda öne çıkan yaratıcı uygulamaları Dipnot Tablet için derledi..

“Birine aşıksam asla aldatmam, aldatmak adiliktir.” Gizem Kaboğlu, Hayat Sevince Güzel ile izleyicilerle buluşan Ekin Mert Daymaz ile diziyi, oyunculuğu ve aşkı konuştu. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Mina Dilber, İKSV tarafından 23. kez düzenlenen İstanbul Caz Festivali’ni festivalin özel Suriye Ulusal Orkestrası konserini ve rock müziğin üretken ismi Damon Albarn röportajı ile Dipnot Tablet’te.

Milli Takımda neler yaşanıyor? Hiç bilmediğiniz çok özel detaylar bu hafta Dipnot Tablet’te.

Fatih Saboviç, Euro 2016′nın hediyesi genç Emre Mor hakkında bilinmesi gerekenleri Dipnot Tablet okurları için derledi.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

İster New York’ta Empire State Binasına çıkmak isteyin, ister Londra’da Shard… Dünyanın en yüksek, en eşsiz manzarasına sahip restoranları bu hafta Dipnot Tablet’te.

Barış Çunguroğlu yazdı: “Hayatınızı Esnetin…” Bu hafta Dipnot Tablet’te.

Diyetisyen Merve Başgöze, Cilt bakımı ve güzellikten tutun da yemeklerde yağ olarak birçok alanda kullanılan Hindistan Cevizi yağı hakkında bilinmesi gerekenleri Dipnot Tablet’e yazdı.

Tuna ve Sava’nın ortak aşkı, Beyaz Şehir Belgrad hakkında bilinmesi gereken her şeyi Fatih Saboviç Dipnot Tablet’e yazdı…

İyi de gökyüzünde saklı, kötü de… Derya Demir, haftalık burç yorumları ile Dipnot Tablet’te.

-

Yazının devamını okumak ve Dipnot Tablet’in 275. sayısını indirmek için

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play