Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Aşkın En Seksi Hali” kapağıyla çıktı!

Cuma, 9 Mayıs 2014 15:22

Dipnot Tablet dergi bu hafta da yine dopdolu içeriğiyle elinizde!

Bu sayımızın kapak konusu Funda Mentaloğlu’nun son kitabı S*ktirgitli Aşklar! Özgün mizah anlayışı ve üslubuyla dikkat çeken Mentaloğlu Dipnot Tablet’e konuştu. Kitabın adı ve hikayesi kadar farklı bir röportaj sizleri bekliyor!

Hollywood’un yakışıklı aktörü George Clooney sonunda muradına erdi… Hem de Osmanlı soyundan gelen bir gelinle: Amal Alamuddin! Clooney’nin nişanlısının hayatına ve dikkat çekici kariyerine dair her şey Dipnot Tablet Portre sayfasında.

Kalebodur’la Mimarlık köşesinde bu hafta fantastik bir dünya turuna çıkmaya hazır olun. Ülkelerin sıra dışı mimarı sunumlarla anlatıldığı galeriye mutlaka bir göz atın.

Telefonlar, evler, arabalar akıllı olursa otoyollar neden olmasın. Dünyanın ilk akıllı otoyolu uygulaması yine Kalebodur ile Mimarlık sayfalarında.

Sosyal medyanın think-tank’i state.com günden güne büyüyor. Peki Türkiye’de yeni tanınan bu platform neyin nesidir? İldem Wilson State.com’un kurucusu Alexander Asseily’e sordu.

Hukukçu Nuh Hüseyin Köse yeniden gündeme gelen idam konusunu kaleme aldı. Türkiye’de idam geri gelebilir mi? Buna engel durumlar neler? Bu yazıda idamdan ziyade politika söylemlerin uluslararası hukukla nasıl çatıştığını çarpıcı bir şekilde göreceksiniz!

Savaşın en büyük acısını hiç şüphesiz çocuklar yaşıyor. İHH Suriye Çalışmaları Koordine Merkezi Medya Sorumlusu Burak Karacaoğlu tanıklık ettiği dramları ve hikayeleri anlattı.

Haritadaki yerini dahi çoğu kişinin bilmediği bir ülkede; Gambiya’da bir Türk. Tek amacı ise babasından öğrendiği balıkçılık mesleğini oradaki insanlara öğretmek… Balık veren değil balık tutmayı öğreten Hamdi Uğur Dipnot Tablet’e konuştu.

Türkiye inşaatlarla, projelerle yatıp kalkar oldu. Son çılgın proje ise Kaçkarlar Mega Kenti! Sosyal medyayı sallayan videonun hikayesi yalnızca Dipnot Tablet dergide.

George Clooney’nin nişanlısı Amal Alamuddin’e ait olduğu söylenen bikinili fotoğraflar fake çıktı! Gerçeği ilk kez İldem Wilson yazdı. Alamuddin’in gerçek portresi Dipnot Tablet dergide!

Sinema dünyasının kült serilerinden Star Wars yeniden beyaz perdeye uyarlanıyor. Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan Star Wars kadrosunu yazdı. Star Wars’un yıldızları çok özel bir sayfa ile parmaklarınızın ucunda!

Mahmut Güleç sizler için yine çok özel #kitapmüzik sayfaları hazırladı. Müzik bölümünde “Gece” grubu, kitap bölümünde ise “Emanet Şehir: Ankara” sizlerle buluşacak.

Gizem Kaboğlu yaklaşan Anneler Günü için ekranların unutulmaz annelerini yazdı. Bizi hem güldüren hatta ekrandan dahi bağrına basan o anne karakterlerini kim unutabilir ki.

Ünlüleri spor eğitmeni Barış Çunguroğlu kadınların vazgeçemediği topuklu ayakkabıların ağır bedelini yazdı. Peki yine de giymek isteyenler ne yapmalı? Merak etmeyin bunun da cevabı Dipnot Tablet’te.

Hepsi ve çok daha fazlası Dipnot Tablet derginin 164. sayısında. Hemen ücretsiz olarak indirin!

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN