Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Ahmet Ümit: Korkuyorum, Ama Yaşamak Zorundayız” kapağı ile yayında

Cuma, 11 Aralık 2015 17:47

Dipnot Tablet’in 247. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Ahmet Ümit: Korkuyorum, Ama Yaşamak Zorundayız”” kapağı ile çıktı. 

Cüneyt Özdemir, Royal Filarmoni Orkestrası’nın Sezen Aksu parçalarını çaldığı “Royal Philharmonic Orchestra plays Sezen Aksu” konserinin perde arkasını ve Rusya krizinin faturasını yazdı. Hepsi bu hafta Dipnot Tablet’te!

Bu sene Altın Küre’yi kimler kazanacak? Ali Arıkan, Altın Küre adaylıklarını ve öne çıkanları Dipnot Tablet’e değerlendirdi.

“Devletten korkuyorum ama yaşamak zorundayız.” Ahmet Ümit yeni kitabı “Elveda Güzel Vatanım”ı Dipnot Tablet’e anlattı. Bu hafta Dipnot Tablet’te.

İldem Wilson, ABD başkanlığına aday olduğunu açıklayan ve tartışma yaratacak vaatleri ile şimdiden olay olan Donald Trump’ı Dipnot Tablet’e yazdı.

Yeni yıl, yeni kararlar… Nazlı Şenyuva, yeni yılda istediğimiz forma kavuşmak için yapmamız gereken beş önemli değişikliği Dipnot Tablet’e yazdı.

Güven Bozdağ sizi bu hafta İtalya’nın Lazio bölgesine ve lezzetlerine götürüyor. Bu hafta Dipnot Tablet’te!

Nagihan Girit, konserlerindeki dikkat çekici sahne performansıyla ve sesiyle adından söz ettiren Nuri Harun Ateş ile yeni albümüü hakkında Dipnot Tablet okurları için konuştu.

Yoganın faydalarını merak eden? Barış Çunguroğlu, yoganın faydalarını Dipnot Tablet’e yazdı.

Çağla Gillis’in hazırladığı sergi, tasarım ve konser haberlerine bakmadan hafta sonuna girmeyin!

Ulaşımın geleceği nasıl olacak? Ergi Şener, dünya genelinde ulaşımdaki gelişmeleri tetikleyen trendleri ile gelecekte ulaşımın nasıl olacağı hakkında yazdı. Bu hafta Dipnot Tablet’te!

Zeynep Nefesoğlu, İstanbul’un en önemli ve özel yerlerinden Kadıköy’ü yazdı. Dipnot Tablet’in 247. sayısında…

“Otoparkçılık da yaptım kavun da sattım.” Gizem Merve Kaboğlu’nun Pis Yedili’nin Orço’su, Yeşil Deniz’in Cemil’i Burak Alkaş ile gerçekleştirdiği röportaj bu hafta Dipnot Tablet’te.

Derya Demir, haftalık burç yorumları ile bu hafta Dipnot Tablet’te.

Look Closer köşemizde bu hafta Lais Ribeiro var.

Dipnot Tablet’in 247. sayısını indirmek için

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play