Dipnot Tablet’in yeni sayısı “Adnan Oktar’ın Kedicikleri Rahatsız” kapağı ile çıktı!

Cuma, 25 Nisan 2014 15:23

Dipnot Tablet’in 162. sayısı ”Adnan Oktar’ın Kedicikleri Rahatsız” kapağı ile çıktı!

Bülent Arınç’ın tepkisi sonrası ekrana çıkmayacakları açıklanan kedicikler Dipnot’a konuştu! Kedicikler Arınç’ın sözleri ile ilgili neler düşünüyor? İmajları nereden geliyor ve neden hepsi aynı imajı uyguluyor? Kedicikler röportajı Dipnot Tablet dergide.

Başbakan Erdoğan’ın Ermenilere yaptığı taziye mesajı yepyeni bir gündem yarattı. Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rober Koptaş ve Prof. Dr. Ümit Özdağ taziye mesajını Dipnot Tablet’e yorumladı.

23 Nisan’da devletin zirvesi “sen  Cumhurbaşkanı ya da Başbakan olsan ne yapardın?” diye konuk çocuklara sordu. Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Mendillioğlu ise sokak çocuklarına sordu ve liderlik hayallerini sordu.

Ünlü halk ozanı Aşık Veysel’in hayatı 41. ölüm yıldönümünde beyaz perdeye taşınıyor. Dipnot Tablet özel röportajında filmin senaristi ve yönetmeni Bilal Babaoğlu çalışmalarını anlattı.

Örümcek beyaz perdeye yine tam gaz aksiyonla geliyor. Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan Spider Man’in son filmini sizler için yorumluyor: Çekmiş olmak için film çekmek veya İnanılmaz Örümcek Adam 2!

Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor sayfamızda selfie çılgınlığının mimarideki ilginç bir yansıması ile ‘karşılaşacaksınız’!

Rıfat Karlova Uzak Doğu’dan bildirmeye devam ediyor! Karlova bu kez dünyanın en kalabalık şehri Tokyo’yu sizler için yazdı.

Karagül’ün Serdar’ı Burak Çelik, Dipnot Tablet yazarı Gizem Merve Kaboğlu’nun sorularını yanıtladı, kariyeri hakkında ilginç detaylar paylaştı: Otoparkta tesadüfen keşfedildim.

Dipnot Tablet Playlist’i bu hafta ünlü rockçı Kıraç düzenledi. Bakın Kıraç sizler için hangi şarkıları seçti.

Spor eğitmeni Barış Çunguroğlu yaza girmeden önce fit olmak için ihtiyacınız olan egzersiz rehberini sunmaya devam ediyor. İnce, uzun ve kaslı bacaklar için püf noktaları Dipnot Tablet derginizde.

Hepsi ve çok daha fazlası Dipnot Tablet’in 162. sayısında! Hemen indirin!

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ İNDİRMEK İÇİN 

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN