Dipnot Tablet’in 156. sayısı “Hoşçakal İki Gözüm” kapağı ile çıktı!

Cuma, 14 Mart 2014 14:45

Dipnot Tablet’in 156. sayısı, ölümleri ile Türkiye’yi yasa boğan Berkin Elvan ve Burak Can Karamanoğlu’nun ardından “Hoşçakal İki Gözüm” kapağı ile çıktı!

Dipnot Tablet yazarı Fuat Kahraman yazdı “Berkin’in hikayesi”

“Aynı acı, farklı sonuç”: Atina’da çıkan olaylar sonucunda hayatını kaybeden 15 yaşındaki Alexis ile Berkin Elvan’ın acı hikayesi bir biririnin aynısı. Peki ama Yunanistan’daki sonuçları neydi, bu hafta Dipnot Tablet’de okuyun.

Bu hafta “O” Anın Hikayesinde basın fotoğrafçısı Sebati Karakurt Berkin’in albümündeki fotoğrafları anlattı.

Toplumdaki öfkenin sebebi ne? Dipnot Tablet görüş bölümunda bu sorunun cevabını gazeteci ve yazarlara sorduk. Hakan Albayrak, Oral Çalışlar, Muhsin Kızılkaya, Murat Aksoy yanıtladı.

Türkiye’nin en sevilen ve en ünlü jüri üyelerinden yapımcı Armağan Çağlayan son zamanlarda en çok dinlediği 5 şarkıyı Dipnot Tablet okuyucuları ile paylaştı

Selin Babacan “Sınırları Olmayan Dünya” başlıklı yazısında Lego’nun hikayesini anlattı

Malezya havayollarına ait Boeing 777 uçağından halen haber yok. Göksan Kadayıfçi “2014 yılında Bir Uçağı Kaybetmek” başlıklı yazısında uçağın neden bulunamadığı sorusuna cevap aradı

Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan bu hafta yeni sezonu ile ekranlara geri dönen Bir Yamyam’ın Anatomisi Hannibal’ı yazdı.

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ İNDİRMEK İÇİN 

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN