Dipnot Tablet “Twitter, YouTube… Sırada Ne Var?” kapağıyla yayında!

Cuma, 28 Mart 2014 13:58

Dipnot Tablet 159. sayısında “Twitter, YouTube… Sırada Ne Var?” manşetiyle yayında!

Türkiye’de internet tamamen kapatılabilir mi? Cevabı Dipnot Tablet 158.sayısında…

Dijital vatandaş olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu! Dijital iletişim danışmanı Ercüment Büyükşener Dipnot Tablet için yazdı.

Akademisyen ve sosyal medya uzmanı Yard. Doç Dr. Erkan Saka site kapatmanın çare olmadığını ve nereye varacağını “Yapılan Kapatmalar, Sınırlamalar Hep Sınırlı Kalacak” başlığıyla kaleme aldı.

Yasakların en tartışmalı yanı olan hukuki boyutunu Elif Mendos Kuşkonmaz Dipnot Tablet için yazdı.

Dipnot Tablet teknoloji yazarı Göksan Kadayıfçı internet yasakları ile artık herkesin bildiği bir programı yazdı: Twitter Yasağından Sonra En Sevilen Ayı; TunnelBear

Bir Twitter fenomeni engelleme için ne hissedebilir? Önder Seren Twitter yasağının faydalarını Dipnot Tablet için yazdı.

Selin Babacan hayatımızı çevreleyen teknolojiden bir saatliğine de olsa ayrı kalmamızı isteyen kampanyayı anlattı. Kampanyayı kim düzenliyor ve amacı ne? Dipnot Tablet dergide.

Dipnot Tablet sinema yazarı Gizem Merve Kaboğlu Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programlarından Survivor’ı inceledi: Yaşam Savaşı Mı? Laf Dalaşı Mı?

33. İstanbul Film Festivali’nde kaçırılmaması gereken filmleri Ali Arıkan’dan öğrenin.

Spor eğitmeni Barış Çunguroğlu bu kez yaşlılık ve spor dengesini anlattı. Belli bir yaştan sonra spor yaparken dikkat edilmesi gerekenleri Dipnot Tablet’e yazdı.

Dipnot Tablet’te bu hafta playlisti düzenleyen isim ünlü sunucu Defne Samyeli!

Hepsi ve çok daha fazlası Dipnot Tablet 158. sayısında!

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ İNDİRMEK İÇİN 

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN