Dipnot iPhone’un yeni sayısı “Yüzyıllık Yalnızlık Bitti” kapağı ile çıktı

Pazartesi, 21 Nisan 2014 16:05

“Gitme zamanı gelmişse ‘dur’ demenin, zaman geçmişse ‘dön’ demenin ve aşk bitmişse ‘yeniden’ demenin anlamı yoktur.” Bu dizelerin sahibi, dünyaca ünlü İspanyol yazar Gabriel Garcia Marquez artık yok… “Yüzyıllık Yalnızlık” ve “Kolera Günlerinde Aşk” romanlarının unutulmaz yazarı, 87 yaşında yaşamını yitirdi. Dipnot iPhone, Gabriel Garcia Marquez’i, ölmeden önce tüm insanlığa bıraktığı “Veda Mektubu” ile andı.

Sosyal medyanın belki de en çok konuşulan hesaplarından Taci Kalkavan, ya da gerçek adı ile Orçun Ortaç, Dipnot’un sorularını yanıtladı.

Yaşlı nüfusa yardımcı olacak genç nüfus neredeyse kalmamış ve hükümet bu soruna bir çözüm bulamıyor. Ülkeniz için sevişir misiniz? Bu hafta Selin Babacan’ın köşesinde okuyun.

Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan yedinci sezonu ile ekranlara dönen Mad Men’i yazdı.

Ali Mendillioğlu hiç bir yerde okuyamayacağınız hikayelerle karşınızda. Bir Militanın Anıları’nda farklı suçluların akıl almaz maceralarını okuyacaksınız.

French Oje bu hafta erkeklerin dünyasından klişeleri çıkarttı. Bir erkek neden her pazartesi spora başlar? Dipnot iPhone’da…

Yaz yaklaştı kilo verme ve fit görünme seansları hızlandı. Spor eğitmeni Barış Çunguroğlu sıkı kol kasları için önemli noktaları sizler için yazdı.

Hepsi ve çok daha fazlası Dipnot iPhone’un 161. sayısında!

iPhone’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN