Dipnot iPhone’un yeni sayısı #HepimizMaymunuz kapağı ile çıktı!

Pazartesi, 5 Mayıs 2014 11:36

Hepimiz maymunuz ama galiba bazı maymunlar daha akıllı. Dipnot iPhone’un kapak konusunu “#HepimizMaymunuz” başlığı ile İldem Wilson yazdı.

Dipnot Özel Haber’de bu hafta Türkiye’yi sarsan kayıp çocuk konusu var. Peki çocuklarımızı nasıl koruyacağız? Ne gibi önlemler almalıyız? Hepsi Dipnot iPhone’da.

Yaz filmleri listesinde kaybolanlar, panik yapmayın: Ali Arıkan bu hafta Dipnot okuyucuları için harika bir ‘Yaz Filmleri Rehberi’ yazdı. Ali Arıkan’ın gösterimdeki filmleri puanladığı yıldız tablosunu da kaçırmayın.

Ünlülerin spor hocası Barış Çunguroğlu bu hafta derin sırt dekoltesine hazır olup olmadığımızı sordu. Güzel vücuda sahip olmak isteyen baylar ve bayanlar, bu öneriler sizin için.

Tayland Phuket’e hiç gittiniz mi? Gitmediyseniz Rıfat Karlova’nın “Seni Çok Özledik Phuket” başlıklı yazısını okuyunca gitmiş kadar olacaksınız.

Televizyonda yasak aşkları izlemeyi seviyoruz; tabi inandırıcı olduğu sürece! Dipnot yazarı Gizem Kaboğlu ‘Televizyon’ köşesinde bu hafta TV ekranlarındaki yasak aşkları yazdı.

Sadece çikolata yiyerek mutlu olabileceğinizi sanmayın. Müge Ersin bu hafta mutluluk veren 5 sağlıklı yiyeceği yazdı.

Dipnot iPhone ‘Look Closer’ köşesinde bu hafta Cristiano Ronaldo var, hem de “çıtır çıtır”…

French Oje bu hafta yeni kitabı “Peki ben şimdi ne yiycem?”‘i anlattı. Basımdan önceki son aşamasında olan kitabın ana kahramanının şimdiden bir Twitter hesabı bile var… Bu hafta Dipnot iPhone’da okuyun.

Hepsi ve daha fazlası Dipnot iPhone 163. sayısında… Hemen ücretsiz indirin!

iPhone’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN