Dipnot iPhone’un yeni sayısı “Adnan Oktar’ın Kedicikleri Rahatsız” kapağıyla çıktı!

Pazartesi, 28 Nisan 2014 16:49

Dipnot iPhone’un bu haftaki kapağında “Adnan Oktar’ın Kedicikleri Rahatsız” var!

Bülent Arınç’ın tepkisi sonrası ekrana çıkmayacakları açıklanan kedicikler Dipnot’a konuştu! Kedicikler Arınç’ın sözleri ile ilgili neler düşünüyor? İmajları nereden geliyor ve neden hepsi aynı imajı uyguluyor? Kedicikler röportajı Dipnot Tablet dergide.

23 Nisan’da devletin zirvesi “sen  Cumhurbaşkanı ya da Başbakan olsan ne yapardın?” diye konuk çocuklara sordu. Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Mendillioğlu ise sokak çocuklarına sordu ve liderlik hayallerini sordu.

Örümcek beyaz perdeye yine tam gaz aksiyonla geliyor. Dipnot Tablet sinema yazarı Ali Arıkan Spider Man’in son filmini sizler için yorumluyor: Çekmiş olmak için film çekmek veya İnanılmaz Örümcek Adam 2!

Karagül’ün Serdar’ı Burak Çelik, Dipnot Tablet yazarı Gizem Merve Kaboğlu’nun sorularını yanıtladı, kariyeri hakkında ilginç detaylar paylaştı: Otoparkta tesadüfen keşfedildim.

Ünlü halk ozanı Aşık Veysel’in hayatı 41. ölüm yıldönümünde beyaz perdeye taşınıyor. Dipnot Tablet özel röportajında filmin senaristi ve yönetmeni Bilal Babaoğlu çalışmalarını anlattı.

Gökyüzü Halleri’nde bu hafta Büyük Kare ve Etkileri var. Dipnot astroloji yazarı Derya Demir yazdı.

Hepsi ve çok daha fazlası Dipnot iPhone’da. Hemen ücretsiz indirin!

iPhone’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN