Dipnot iPhone’un 102. sayısı yayında!

Pazartesi, 4 Mart 2013 14:37

Kapak_vDipnot iPhone, Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği vizyonun en çok konuşulan filmi Kelebeğin Rüyası’nı bu hafta kapağına taşıdı. “Şairin Rüyası” dosyası ile Behçet Necatigil, Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu’yu yakından tanıyacaksınız.

Ece Eliboloğlu özel haberinde, bir çok kişi tarafından Kelebeğin Rüyası ile tanınan Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu’nun birer kelebek gibi güzel ve kısa ömürlerinin hikayesini ünlü şair Haydar Ergülen’in kaleminden aktardı.

Türkiye’nin tanıdığı bir şair Behçet Necatigil’i öğretmen Necatigil’i öğrencileri anlattı; Kabataş Erkek Lisesi’nden Edebiyat öğretmenleri Behçet Necatigil’i öğrencileri Hilmi Yavuz, Demir Özlü ve Hasan Pulur ile bu çok özel röportajı Kenan Taş gerçekleştirdi.

7 ay önce Yahoo’nun CEO’luğuna getirilen Marissa Mayer, çalışanlarının keyfini kaçırdı… İldem Wilson’un haberi; “Ya Ofise Gelin, Ya Da Başka Bir İş Bulun!”

Müge Ersin ve Selçuk Büyükbayrak, Oscar Töreni’nin en çok konuşulan kısmına mercek tuttu. Kırmızı Halının en en şık kadınları ve erkekleri kilerdi?

Dijital yayıncılığın lider markası Dipnot iPhone, 102. sayısında da modadan siyasete, sanattan spora, sinemadan edebiyata dopdolu bir içerikle AppStore ve Google Play Market’te ücretsiz olarak yayında.

Hemen İndirin.

App. Store’dan iPad ve iPhone’nunuza indirmek için TIKLAYINIZ