Dipnot Dijital Yayınları, Londra Kitap Fuarı’na çıkartma yaptı!

Pazartesi, 15 Nisan 2013 14:06

http://www.youtube.com/watch?v=MPZi0jft268

Türkiye’nin konuk ülke olarak yer alacağı Londra Kitap Fuar’ı bugün başladı.

15-17 Nisan arası devam eden fuara, Cüneyt Özdemir, Elif Şafak, Perihan Mağden, Ahmet Ümit ve Ece Temelkuran gibi 20′den fazla yazarın katılması bekleniyor.

Earls Court Fuar alanında üç gün boyunca düzenlenecek panellerle Türk edebiyatı ve Türk edebiyatının geleceği gibi konuların tartışılması planlanıyor. Fuarla ayrıca, Türk yayınevlerinin İngiltere ve diğer ülkelerle bağlantılar kurması amaçlanıyor.

Logo_4Dipnot Dijital Yayınları da Londra Kitap Fuarı’nda

15-17 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek Londra Kitap Fuarı’nda Cüneyt Özdemir’in “Hayata Kısa Bir Ara” kitabı İngilizce ve Türkçe olarak,  Beyhan İslam’ın ilüstrasyonlarından oluşan “Başkalarının Yaptıkları” portreler kitabı ve “Gitme Yazıları” adlı seyahat ilüstrasyonları, Gizem Kumbasar’ın “Neden” adlı çocuk kitabı fuarda yer alacak.

15-17  Nisan arasında yapılacak olan kitap fuarında, Pazartesi ve Salı Günü 15:00-16:00 saatleri arasında www.dipnot.tv internet sitesi üzerinden canlı hangout bağlantısı gerçekleştirilecek. Cüneyt Özdemir’in söyleyişilerini, kitap fuarı ile ilgili dikkat çeken gelişmeleri, kitap tanıtımlarını canlı yayında izleyebileceksiniz.