Dior defilesinde ünlüler geçidi

Salı, 8 Temmuz 2014 11:20

Jennifer Lawrence, Emma Watson, Charlize Theron; Christian Dior Fall 2014 Couture Show’a katıldı.Bu pazartesi, 7 Temmuz’da Paris’te Christian Dior’un Sonbahar defilesi gerçekleşti. Defilede dikkat çeken olay ise, ön sıraya oturmuş olan ünlüler oldu.

Jennifer Lawrence, defileye Dior tarafından hazırlanan iki parçalı bir kıyafetle katıldı. 23 yaşındaki oyuncu, yüksek belli diz boyuna gelen bir etekle, zarif desenli ipek bir bluz giyinmişti. Bu kıyafeti, siyah-beyaz bir clutch, aynı renk tonlarında topuklu ayakkabı ile tamamladı. Lawrence, bronzlaşmış teni ve çıplak dudaklarıyla oldukça doğal bir görüntü sergiledi. J. Lawrence, davete Emma Watson ile katıldı. Emma, Hollywood’un en iyi giyinen isimlerin biri. The Noah’ın oyuncusu, tek omuzu açıkta bırakan siyah-beyaz tonlarda olana bir Dior elbiseyle defileye katıldı.

Lawrence ve Watson, defileye katılan tek ünlü isim değildi. Charlize Theron, Sean Pean, Olivia Palermo, Jennifer Lopez ve Marion Cotillard’ da defileye katılan isimlerden diğerleriydi.

jennifer-lawrence-emma-watson-christian-dior-fashion-show-03 Christian Dior: Front Row - Paris Fashion Week : Haute-Couture Fall/Winter 2014-2015 jennifer-lawrence-beauty jlo-versace-gallery jennifer-lawrence-paris-fashion-week-fashion-ftr nina-dobrev-paris-fashion-week-versace