‘DİKKAT Hırsız Var’ kapağı ile Dipnot Tablet’in 181. sayısı çıktı

Cuma, 5 Eylül 2014 16:15

Dipnot Tablet’in 181. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Tablet’in yeni sayısı ‘DİKKAT Hırsız Var! Mahrem Fotoğraflarınızı Çalabilirler’ kapağı ile çıktı.

Kapak 2

Hollywood yıldızlarının iCloud hesaplarının hacklemesi ve çıplak fotoğraflarının yayınlanması tüm dünya gündemine oturdu ve çok eleştirildi. Bir kesim ise ‘ünlülerin çıplak fotoğrafların’ neden telefonlarında olduğunu sorguladı? Funda Mentaloğlu, bu durumu ve fotoğrafların neden çekildiğini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Hollywood’da sona eren yaz sezonunun kazananlarını ve kaybedenlerini Dipnot Tablet için kaleme aldı. Hollywood’un kazanan ve kaybedenleri listesini kaçırmayın!

iCloud hesaplarının hacklenmesi üzerine gözler Apple’a çevrildi. iCloud hesaplarımız yeterince güvenli değil mi? Şifrelerimizi nasıl koruyacağız? sorularını Avukat Gökhan Ahi ile konuştuk.

Kalebodur ile Mimarlık bu hafta yine dolu dolu. Salt Beyoğlu’nda başlayan ”YAZLIK: Şehirlinin Kolonisi” sergisi, Hintli girişimcilerin geliştirdiği akıllı ayakkabıya dair tüm detaylar Kalebodur’la Mimarlık’ta bu hafta Dipnot Tablet’te… Haftanın Mimarı köşesinin bu haftaki konuğu olan Bünyamin Dermen’ın eserleri ve hayatına dair her şey Dipnot Tablet 181. sayıda…

Bu ara durmak yok. Sergiden sergiye koşacağız. Yazlık: Şehirlinin Kolonisi, Köklere Dönüş, İngiltere’den Sevgilerle, İsmail Saray’ın 20 sene sonra Türkiye’de açtığı ilk sergisi SALT’ta… Dipnot Tablet SALT sayfasına mutlaka göz atın!

Gezi eylemleri sırasında polis kurşunu ile hayatını kaybeden Ethem Sarısülük davası sonuçlandı. Sanık polis Ahmet Şahbaz 9 yıl ceza aldı. Ali Mendillioğlu, ‘tahrik’ unsuru ile cezası indirilen dava sürecini Dipnot Tablet için yazdı.

Bir Kişinin iCloud Hesabını Çalmak Ne Kadar Kolay? Göksan Kadayıfçı, hacklenen hesapları ve Apple güvenlik sistemini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Göğüs güzelliğinin kadınlar için ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinir. Barış Çunguroğlu kadınların göğüslerin önemini ve güzel göğüslü olmanın her şeyi çözüp çözemeyeceğini Dipnot Tablet için kaleme aldı.

Mahmut Güleç’in #kitapmüzik köşesi yine çok renkli. Dipnot Tablet’in kitap müzik köşesine bakmadan haftaya başlamayın…

Üstün zekalı biri olmak ister miydiniz? Türkiye’de dahi olmak nasıl bir durum? Hayat gerçekten onlar için daha mı kolay? Rabia Çelik, IQ’su 170′in üzerinde olan Yalın Alpay ile dahiliği ve dahilerin hayatına dair detayları konuştu.

Paris Erkek Moda Haftası İlkbahar/Yaz 2015 Givenchy ve Valentino defileleri Can Remzi Ergen’in kaleminden Dipnot Tablet’te..

Anadolu kuluplerinin transfer atağı ve Türkiye’ye gelen yıldız futbolcuları daha yakından tanımak ister misiniz? Cem Pelister, büyükler talip olduğunda değil şimdi öğrenmeniz için bu transferleri kaleme aldı.

Gizem Merve Kaboğlu, Kurt Seyit ve Şura’nın Güzeller Güzeli Güzide’si Elçin Sangu ile hayatına ve dizilere dair her şeyi Dipnot Tablet konuştu.

IŞİD tehlikesi büyüyor. Peki, ABD ve İngiltere bu durum karşısında ne yapacak? İldem Wilson, David Cameron’un son açıklamaları üzerinden bölgedeki son durumu kaleme aldı.

Dünyanın En Önemli Ajanslarında Çalışmak İster misiniz? Selin Babacan, dünyanın en iyi reklam okullarından Miami Ad’i Türkiye’ye açan Zeynep Karahan ile okula ve reklam dünyasına dair pek çok detayı Dipnot Tablet için konuştu.

Hollywood’un en ünlü çiftlerinden Angelina Jolie ve Brad Pitt geçtiğimiz hafta evlendi. Düğünün en çok konuşulan olayı ise Angeline Jolie’nin gelinliği oldu. Yağmur Bilmez, Jolie’nin gelinliği ve düğüne dair tüm detayları 181. sayı için yazdı.

İskender Pala, mutlaka okunması gereken 5 kitabı Dipnot Tablet okurları için öneriyor.

Organik Beslenmenin Vücuda Faydaları Neler? Cenk Özyılmaz‘ın kaleminden Dipnot Tablet 181. sayıda…

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Dünyanın Merkezi: New York’a götürüyoruz.

Bu hafta oturmak yok! Bu ayın en çok ses getirecek konser ve sergi programı yeni sayımızdan takip edebilirsiniz.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Tablet 181. sayısını indirmek için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play