‘DİKKAT Hırsız Var’ kapağı ile Dipnot Cep’in 181. sayısı çıktı

Pazartesi, 8 Eylül 2014 16:30

Dipnot Cep’in 181. sayısı yine gündem yaratacak. Dipnot Cep’in yeni sayısı ‘DİKKAT Hırsız Var! Mahrem Fotoğraflarınızı Çalabilirler’ kapağı ile çıktı.

Kapak_v

Hollywood yıldızlarının iCloud hesaplarının hacklemesi ve çıplak fotoğraflarının yayınlanması tüm dünya gündemine oturdu ve çok eleştirildi. Bir kesim ise ‘ünlülerin çıplak fotoğrafların’ neden telefonlarında olduğunu sorguladı? Funda Mentaloğlu, bu durumu ve fotoğrafların neden çekildiğini Dipnot Cep için kaleme aldı.

iCloud hesaplarının hacklenmesi üzerine gözler Apple’a çevrildi. iCloud hesaplarımız yeterince güvenli değil mi? Şifrelerimizi nasıl koruyacağız? sorularını Avukat Gökhan Ahi ile konuştuk.

Türkiye’nin en iyi sinema yazarlarından Ali Arıkan, Hollywood’da sona eren yaz sezonunun kazananlarını ve kaybedenlerini Dipnot Cep için kaleme aldı. Hollywood’un kazanan ve kaybedenleri listesini kaçırmayın!

Üstün zekalı biri olmak ister miydiniz? Türkiye’de dahi olmak nasıl bir durum? Hayat gerçekten onlar için daha mı kolay? Rabia Çelik, IQ’su 170′in üzerinde olan Yalın Alpay ile dahiliği ve dahilerin hayatına dair detayları konuştu.

Gizem Merve Kaboğlu, Kurt Seyit ve Şura’nın Güzeller Güzeli Güzide’si Elçin Sangu ile hayatına ve dizilere dair her şeyi Dipnot Cep için konuştu.

Yaz geldi, nereye gidelim diye düşünüyorsanız Aslı Göknar’ın hazırladığı ‘Seyahat köşemize’ mutlaka göz atmalısınız. Sizi bu hafta ‘Dünyanın Merkezi: New York’a götürüyoruz.

Dünyanın En Önemli Ajanslarında Çalışmak İster misiniz? Selin Babacan, dünyanın en iyi reklam okullarından Miami Ad’i Türkiye’ye açan Zeynep Karahan ile okula ve reklam dünyasına dair pek çok detayı Dipnot Cep için konuştu.

“İyi de gökyüzünde saklı, kötü de” Gökyüzü Halleri’nde Derya Demir burçlarınızı yorumladı.

Dipnot Cep’in 181. sayısını indirmek için:
iPHONE’UNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
available-on-the-app-store
ANDROİD TABANLI TELEFONUNUZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINGet-it-on-Google-Play