“Derbi Fest!” Derbi öncesi taraftardan benzersiz organizasyon

Cuma, 20 Eylül 2013 17:03

BUm2fxUCAAEPRvRDerbi Fest, 22.09.2013 Pazar günü 19.00′da oynanacak Beşiktaş-Galatasaray futbol müsabakası öncesinde, Atatürk Olimpiyat Stadyumu Kuzey tribünü önü helikopter pistine kurulacak 25.000 m2′lik açık alanda 12.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Futbol müsabakasına katılım sağlayacak 76.500 kadar taraftar rekor katılımla muhteşem bir atmosfer yaratarak bir kez daha farkını ortaya koymak istiyor. Müzik, eğlence ve alışveriş bir arada. Festival alanında sahne platformu, tweet-wall ekranı, interaktif yarışma ekranı, oyun alanları, Kartal Yuvası Tırı ile sponsor firmaların tanıtım ve aktivite stantları yer alacak.

Belirli noktalarda faaliyet gösterecek oyun alanları, yarışmalar ve etkinlik aralarında yer alacak DJ performansları ile aktivite alanı sürekli olarak faal ve canlı tutulacak. Bu organizasyon ayrıca on binlerce taraftarı çeşitli taraftar derneklerinin diğer illerde uyguladığı projelerle tanıştırıp, bir “aile” olmanın önemini tekrar vurgulayacak. Festivale Beşiktaş Engelli Takımı, Beşiktaş Basketbol A Takımı, Beşiktaş Hentbol Takımı ve Beşiktaş Plaj Futbolu Takımı da katılım gösterecek.