Demi Moore’dan Ashton Kutcher’a intikam arayışı

Cumartesi, 9 Mart 2013 12:38

demi-moore-wants-big-chunk-of-divorce-money-from-ashton-kutcherÜnlü filminin yıldızı Demi Moore geçtiğimiz yıl ayrıldığı Ashton Kutcher’dan finansal destek istiyor.

Boşandıktan 1 yıl sonra Ashton Kutcher’a yeniden dava açan Demi Moore’un bu hareketi intikam peşinde olduğu söylentilerine neden oldu.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre çift üç ay önce ayrılmıştı. Ancak 50 yaşındaki Moore, ayrılıklarının birinci yıldönümünde Kutcher’dan hem finansal destek hem de avukat masraflarının karşılanması talebinde bulundu.

Şiddetli geçimsizlik gerekçesi ile boşanan ikilinin arasında finansal bir savaşın başlamasına an meselesi gözüyle bakılıyor. Davanın, Demi Moore ile ilişkisi süresince popülerliğini artıran Kutcher’ın işlerinin açıklaması, bu süreçte yaşlanan aktrisin ise artık eskisi kadar kazanamaması nedeniyle açıldığı da söylentiler arasında.

Zira sevilen dizi “Two and a Half Men” dizisinde oynamaya başlayan Kutcher, yalnızca geçtiğimiz yıl 24 milyon dolar kazandı.

İkilinin yollarını ayırmasının ardından Kutcher güzel oyuncu Mila Kunis ile ilişki yaşamaya başladı. Moore’un ise ilişkisi yok.

intikampesinde