“Defol ve üzerine bir şeyler giy” Justin Bieber’ın kavgalarına bir tane daha eklendi!

Salı, 15 Ekim 2013 14:46

Justin Bieber, Güney Kore’deki bir gece kulübünde istediği müziğin çalınmaması üzerine kavga çıkardı. Yabancı magazin sitesi TMZ’nin haberine göre Justin, Güney Kore ’deki bir gece kulübünde çalışan Michael Woods isimli DJ’in menajerine saldırmakla itham edildi.

Olaya ilişkin Twitter sayfasından açıklamada bulunan Woods, Justin’in Perşembe gecesi DJ kabinine “zorla girdiğini” ve kendisinden hip hop çalmasını istediğini belirtti. Woods sonrasında Justin’e “defolmasını” ve “üzerine bir şeyler giymesini” söylediğini ve bunun üzerine şarkıcının, menajerine saldırdığını belirtti.

Öte yandan gece kulübündeki partinin ev sahibi Ben Baller ise Woods’un olayı abarttığını ve olayda tek bir yumruğun dahi atılmadığını söyledi. Justin ve Woods’un, müzik dolayısıyla hararetli bir tartışmaya girdiklerini kabul eden Baller, fakat tartışmanın fiziksel bir boyuta varmadan sona erdiğini söyledi. Bu arada Woods’un DJ setini tamamlamasının ardından Justin’in, DJ kabinine geçip, istediği hip hop müziklerini çaldığı öğrenildi.