Cüneyt Özdemir: Kapanıp birkaç senaryo yazıyorum

Çarşamba, 10 Nisan 2013 23:45

“Trendini Kap Gel”e katılan Cüneyt Özdemir, Türk dizileriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Dipnot.tv canlı yayınlarından Trendini Kap Gel programında Türk dizileri ve yabancı dizilerle farkları konuşuldu.

Cüneyt Özdemir’in de katıldığı interaktif canlı yayında katılımcılar, Türk dizilerinin trendi, dünyaya etkileri ve etki alanları ile neden popüler olduklarına dair yorumlarını paylaştılar.

Türk dizilerinin dışarıdan gayet iyi göründüğünü söyleyen Cüneyt Özdemir, kendisinin de kapandığını ve birkaç senaryo üzerinde çalıştığını söyledi.

İleride, çalışmalarını ekranlarda da görmeyi umut ettiğini aktaran Cüneyt Özdemir, “Türk dizilerinde daha alternatif konular olamaz mı?” diye konuştu.

Muhteşem Yüzyıl dizisi için, bir diziyi en baştan beri eleştirilere rağmen ve hatta Başbakan’ın dikkat çekmesine rağmen yayın hayatında tutmanın büyük cesaret istediğini söyleyen Cüneyt Özdemir, 52 ülkede gösterilen ve bu kadar eleştirilere maruz kalan bir dizinin başarılı olduğunu kabul etmek, sevmeseniz de hakkını vermek gerektiğini söyledi.

Siz de Trendini Kap Gel’in keyifli muhabbetleri kaçırmak istemiyorsanız, Çarşamba günleri saat 22.00′de canlı yayına katılabilirsiniz.

Dipnot.tv Trendini Kap Gel canlı yayınına katılmak için Dipnot.tv’nin Google Plus sayfasını takip edebilir, yayınlar sırasında paylaşacağımız linke veya sitemizde bulunan “Canlı Yayına Katılın” butonuna tıklayıp katılabilirsiniz!

Hangout Nasıl Yapılır2 Yatay