Cüneyt Özdemir ile 5N1K’nın büyük başarısı

Cuma, 21 Mart 2014 13:13

Seçimler yaklaşırken tematik haber kanalları ve tartışma programları sosyal medya gündemi içerisinde ağırlığını hissettiriyor.

Bu hafta da yine Cnn Türk ekranlarından 5N1K programı, yayınlandığı 3 gün üst üste tematik kanalların sosyal medyada en çok kendinden bahsettiren programı oldu.

Cüneyt Özdemir’in  17 Mart Pazartesi günü Mücella Yapıcı ve Fadıl Akgündüz’ü konuk ettiği bölümü ile 5N1K, 638 kullanıcıdan toplam 868 mesaj alarak 1.90 Somera Rating ile tematik kanallar arasında günün lideri oldu. 18 Mart Salı günü de flaş isimlerin konuk olduğu Mehmet Altan, Rıza Türmen ve Orhan Gencebay’lı 5N1K, bu kez günü 0.90 Sosyal Rating ile kapattı.

Çarşamba gününe geldiğimizde ise Zaman Gazetesi Gelen Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’nın konuk olduğu ve ses kayıtlarıyla devam eden sürecin tartışıldığı bölümü, 5N1K’yı 11.23 Sosyal Rating ile sadece tematik kanallarda değil, tüm gün yayınlanan programların arasında sosyal medya rating birincisi yaptı.

İşte 19 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölümüne ait detaylı analizlerimizi ve  Mart ayı başından itibaren tüm bölümlerinin karşılaştırmalı performansını içeren 5N1K özel infografiği

5N1K_Infographic