Çapkınlık konusunda özürlü hallerimiz erkeklerin eseri

Çarşamba, 13 Ağustos 2014 15:23

Funda Mentaloğlu, kadınların çapkınlık halleri ile erkeklerininki karşılaştırdı ve o farkları Dipnot Tablet için kaleme aldı. Beyler bu listeyi mutlaka okuyun!

Çapkınlık Konusunda Özürlü Hallerimiz Erkeklerin Eseri 

Kadınlar çapkınlığı kadınlardan öğrenecek değil. Bu özürlü hallerimiz erkeklerin eseri.

Biz başlattığımız her oyuna eğlendirmek için girişiriz. Onlar ise eğlenmek için. Sonra oyunlarımız amacını aşar ve şuursuzca kendimize aşık etmeyi isteriz. Onlar ise eğlenmedikleri zaman s.ktir olup gider. Neticede bunlar düz yaratıklar, ne aşık olacak bizim gibi komplike bünyelere…

Yemin ediyorum 10 sene sonra bu farklılıklar yüzünden çoğu gayliği seçmiş olacak. Aha buraya yazıyorum.

Madem onlar bu kadar kolay adapte oluyor, madem biz onların esiri ay pardon eseriyiz sistem bize de basit gelir. Yani öyle görünmesini umut ederiz.

Her şeyi elimize yüzümüze batırmadan önce olaylar gelişir…

O danalar bilmiyor ki perfect görünmenin sürekli olması dünyanın en zor işi. Hayır, hazırlanmak zor değil hatırlamak zor! Üçüncü günden sonra unuturuz zira. Adamı izlemekten aklımıza gelmez akmış rimeli silmek.

Ve tabii kısa süre içinde rimel sürmeyi de unuturuz.

Danalar sabah kalktığında saçı kaz g.tüne dönmez; neden? Çünkü Allah öyle yaratmış. Vukuatlı gecelerin sabahında yüzlerini eşek arısı sokmuş gibi olmuyorlar; neden? Çünkü onlara hayvan gibi içebilme formatı atılmış.

Adamlar gözlerini açar açmaz hayata dönebiliyor; neden? Çünkü melatonin bedeni terk etmek için bunları erekte ediyor. Ama biz kahve içeceğiz, sigara içeceğiz, duş alacağız, gece ne halt etmişiz anımsayacağız, duruma göre yüzümüz kızaracak ve hafızamızdan silmek için etrafı toplayacağız. O arada işin yoksa aynaya bak, donunu bul, memeni sakla…

Kadınlara bahşedilen hovardalık maksimum 10 saat sürüyor. Erkeklerinki ise en az 72 saat. Biz daha bismillahken onlar Üsküdar’ı geçmiş oluyor. Şartlarımız hiç adil değil anacım ve hiç yardım etmiyorsun.

Oğlum biz eğlendiğimize değil eğlendirdiğimize düşüyoruz. Anahtar kelime o! Kimse söylemedi mi bunu sana? Bir de üstüne sağlam muamele yapıyorsun iyice küçülüyoruz. Vurma işte gelişine, vurma. Biraz hayvanlaşma. Biraz güçlenme. Biraz defolma.

Sanki hovarda kadın imajını beğendiğini bilmiyoruz! Bütün o yırtıcı danslarımıza özel çalışıyoruz, haberin yok. Sarhoş bile olmayız av peşindeysek; bil istedim. Yani senin gibi doğuştan köpek değiliz.

Nasıl olalım anacım sen bebeyken “göster amcalara p.pini” dediler, biz bebeyken “etekle oturmayı beceremiyorsun” diye kızdılar. Diyorum işte sizin esiriniz aman ya bak gene yanlış dedim eseriniziz.

Hovarda tipler üzülmez diye biliyorsun. Kestik. Baştan alalım. Üzülüyoruz lan. Oğlum o biz değil, sizsiniz. Bizim havamız civamız kötü sekse kadar. İyi seks yapıyorsan bittik biz. İlk sabah senin soyadını kendi adımızın yanına koyarak test yapmazsak ölürüz.

İlk gün bıcır bıcır konuşan o sesimiz nereye gitti diyorsun ya, aklımızdakini ağzımızdan dökeceğiz diye fazla konuşmuyoruz hepsi o. Alimallah geleceğe dair bir soru sorsan cevabı direk “kabul ediyorum” olur, iyice rezil oluruz.

 

Yazının tamamı için:

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK OKUNAN TABLET DERGİSİNİ ÜCRETSİZ OLARAK

iPAD’İNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 available-on-the-app-store

ANDROİD TABANLI TABLETİNİZE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
Get-it-on-Google-Play